Монітор Asus TUF Gaming VG27AQ1A 27 " чорний
Відео 12Фото 6 |
Незважаючи на те, що продукція із серії TUF відноситься швидше до середнього класу, дана модель являє собою чудовий зразок універсального ігрового монітора, який повністю відповідає всім модним віянням останніх років, а за своїми функціональними можливостями практично не відстає від hi-end моніторів Asus ROG. Масивний 27-дюймовий монітор Asus TUF Gaming VG27AQ1A побудований на базі висококласної 10-бітної IPS матриці з роздільною здатністю 2560x1440 пікселів, відрізняється еталонною передачею кольорів і одночасною сертифікацією AMD FreeSync Premium і NVIDIA G-Sync.
Завдяки швидкій швидкості відгуку в 1 мс (за технологією MRTP), збільшеною до 170 Гц частоті оновлення дана модель забезпечує еталонну чіткість і плавність рухів у будь-яких динамічних іграх, які вимагають швидкої реакції у відповідь. Додаткові можливості монітора включають підтримку відеоформатів HDR10, вбудовані динаміки і пакет фірмового ПЗ, в якому користувач може додати в оверлей гри таймер і лічильник FPS, зафіксувати приціл в центрі екрана, або підсвітити особливо темні ділянки зображення за допомогою фічі Shadow Boost. На відміну від багатьох колег по лінійці TUF, дана модель здатна відображати 96% колірного трикутника DCI-P3 або 130% колірного простору sRGB, що робить його корисним інструментом для базової фотообробки, колористики та іншої роботи з візуальним контентом.
Купити Asus TUF Gaming VG27AQ1A 27 " чорний
Усі ціни 11 →ASUS TUF Gaming VG27AQ1A 27" 2K IPS 170Hz 1ms Gamingowy | 1 127 zł |
ASUS TUF Gaming VG27AQ1A 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px 90LM05Z0-B02370 | 1 409 zł |
Monitor, Asus, VG27AQ1A, 27' | 1 106 zł |
ASUS TUF Gaming VG27AQ1A 27" 2K IPS 170Hz 1ms Gamingowy | 1 129 zł |
MONITOR ASUS 27" VG27AQ1A TUF Gaming - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 1 106 zł |