Монітор Asus ROG Strix XG259QN 24.5 " чорний
Фото 7 |
Високоякісний ігровий монітор з швидкодіючим 24,5-дюймовим екраном FullHD-роздільна здатність, покращеним колірним охопленням, високою яскравістю, повноцінною підтримкою зображень з розширеним динамічним діапазоном (сертифікат DisplayHDR 400) та багатофункціональною повноповоротною підставкою. Виробником позиціонується як продукт верхньої цінової категорії 2023 року, призначений для найвибагливіших геймерів.
Монітор Asus ROG Strix XG259QN можна сміливо рекомендувати початківцям та досвідченим кіберспортсменам. В його основі лежить матриця Fast IPS з роздільною здатністю 1920х1080 та підсвічуванням White LED без мерехтіння. Вона здатна забезпечити час відгуку 1 мс GtG, що в сукупності з високою частотою оновлення екрану 380 Гц дозволяє швидко створювати яскраве і чітке зображення без змащування і артефактів. У найвідповідальніших і найнапруженіших ігрових ситуаціях користувач зможе розраховувати на найвищу плавність і чіткість відображення. Екран монітора має напівглянсове покриття антивідблиску і забезпечує високий рівень максимальної яскравості до 400 кд/м². Вбудований хаб USB 3.2 Gen1 підтримує функцію швидкого заряджання гаджетів.
Купити Asus ROG Strix XG259QN 24.5 " чорний
Усі ціни 6 →25" ASUS ROG Strix XG259QN - 1920x1080 (FHD) - 380Hz - IPS - 1 ms - Monito | 2 175 zł |
Monitor Asus ROG Strix XG259QN (90LM07J0-B02370) | 2 331 zł |
ASUS ROG Strix XG259QN 24,5" Full HD IPS 380Hz 0,3ms Gamingowy | 2 179 zł |
ASUS ROG Strix XG259QN - 25" AMD FreeS | 2 632 zł |
ASUS ROG Strix XG259QN - LED monitor 24,5 | 2 331 zł |