Монітор Asus ZenScreen Touch MB16AHT 15.6 "
Фото 6 |
Asus ZenScreen Touch MB16AHT 15.6 "
Діагональ:15.6 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:700:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus ZenScreen Touch MB16AHT 15.6 "
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS ZenScreen Touch MB16AHT - 156" FHD 1920 x 1080 - IPS - Telepraca lub | 1 249 zł |
Monitor 15,6" ASUS MB16AHT ZenScreen Touch | 1 352 zł |
ASUS Monitor przenośny ASUS ZenScreen Touch MB16AHT 15,6 FHD IPS Czarny | 1 299 zł |
ASUS MB16AHT - 15.6'' | IPS | Full HD| 60 Hz | USB-C | Głośniki 2 x 2 W | | 1 249 zł |
Monitor Asus Przenośny ZenScreen Touch MB16AHT (90LM0890-B01170) | 1 249 zł |
ще 4 пропозиції