Монітор Asus TUF Gaming VG249Q 24 " чорний (90LM05E0-B01170)
Відео 17Фото 6 |
FullHD-монітор з геймерської гвардії, озброєний 24-дюймовою IPS-панеллю з частотою зміни кадрів 144 Гц і шустрим часом відгуку 1 мс. Також в перелік переваг екрану необхідно записати адаптивну синхронізацію кадрової частоти AMD FreeSync, за рахунок чого вдається уникнути розривів зображення і випадання кадрів при передачі сигналу від джерела на монітор, технологію ELMB Sync (Extreme Low Motion Blur Sync), яка дозволяє зменшити розмитість картинки в русі, і функцію мінімізації мерехтіння підсвічування Flicker Free.
У ряді інших відеокарт Asus TUF Gaming VG249Q примочок виділяються опції висвітлення темних ділянок Shadow Boost, відображення fps, таймера і перехрестя прицілу. Підключення до монітора джерел відеосигналу здійснюється через інтерфейси VGA, HDMI v 1.4 або DisplayPort v 1.2. Також в бортовому оснащенні моделі є динаміки формату 2 х 2 Вт. Опорна «нога» монітора дає можливість регулювати кути нахилу і повороту екрану, змінювати висоту стосовно поверхні столу. Натомість їй користувачі мають право вдатися до послуг настінного кронштейна VESA 100х100 мм.
Купити Asus TUF Gaming VG249Q 24 " чорний
Усі ціни 8 →ASUS Monitor ASUS TUF Gaming VG249Q 23.8 FHD IPS 1ms Czarny | 899 zł |
24" ASUS Tuf Gaming VG249Q - 1920x1080 (FHD) - 144Hz - IPS - 1 ms - Monito | 893 zł |
ASUS TUF Gaming VG249Q- 23.8'' | IPS | Full HD | 144Hz | Głośniki | Pivot | 869 zł |
ASUS TUF Gaming VG249Q 23.8inch FHD Gaming monitor IPS 90LM05E0-B03170 | 1 016 zł |
ASUS TUF Gaming VG249Q - LED-Skarm 23. | 1 100 zł |