Монітор Asus ROG Swift PG42UQ 41.5 "
Фото 8 |
Закрити
Шапка
Asus ROG Swift PG42UQ 41.5 "
41.5 "47.53 "
2022 рікROG Swiftігровий4KOLEDHDMI 2.1HDRTÜV RheinlandAdaptive-Syncдинамікисабвуферхаб USB 3.0тонка рамкахороший sRGBхороший DCI-P3
Діагональ:41.5 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:OLED, відгук 0.1 мс
Частота:138 Гц
Яскравість:450 кд/м²
Функції:HDR, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus ROG Swift PG42UQ 41.5 "
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS ROG Swift OLED PG42UQ Monitor gamingowy 41" 4K 3840 x 2160 OLED 138 HNiestandardowy radiator pozwala obniżyć temperaturę do 8 procent, aby zmniejszyć wydajność chłodzenia przez długi czas w celu... щеoptymalizacji dźwięków
Powłoka z mikrotekstury redukuje odbicia światła, zapewniając dokładne kolory i dobre wrażenia wizualne
Oferuje głęboką, przenikającą czerń, percepcyjną przejrzystość i szybki czas reakcji 01 ms, paletę kolorów dci-p3 o 98 procent i różnicę kolorów delta e mniej niż 2 dla niesamowitej wydajności HDR
Błyszczące powierzchnie typowych telewizorów OLED mogą zwiększyć ich atrakcyjność w salonie, ale ich odblaskowe powierzchnie mogą powodować rozpraszanie, gdy są używane jako monitor stacjonarny ROG Swift OLED mają powłokę z mikroteksturą, która wykazuje mniej odblasków niż inne opcje, dzięki czemu wyświetlacze oferują dokładniejsze kolory i mniej rozpraszania uwagi na ekranie w upale bitwy, tworząc lepsze wrażenia wizualne
Opcjonalne dopasowanie dla graczy dla równomiernego połysku Amazon.plПоскаржитись | 8 363 zł |
ASUS Monitor ASUS ROG Swift OLED PG42UQ 42 0,1 ms 138 Hz CzarnyMonitor Asus ROG Swift Oled Pg42Uq 42 0,1 ms 138 Hz Monitor gamingowy ROG Swift Oled Pg42Uq – 41,5 cali, 4K, Oled, 138 Hz (po... щеpodkręceniu), 0,1 ms (od szarego do szarego), kompatybilność z G-Sync®, powłoka antyrefleksyjna z mikrostrukturą powierzchni, dostosowany radiator, funkcja jednolitej jasności, 98% Dci-P3, prawdziwa 10-bitowa głębia barw, Hdmi® 2.1, DisplayPort™ 1.4. Korzyści: - Monitor gamingowy z 41,5-calową matrycą Oled 4K (3840 x 2160), z częstotliwością odświeżania 138 Hz (po podkręceniu), opracowany pod kątem zapewnienia immersyjnej rozgrywki - Zapewnia ekstremalną czerń, wysoką postrzeganą jasność i ultraszybki czas reakcji 0,1 ms, z 98% pokryciem przestrzeni barw Dci-P3 i różnicą w wyświetlaniu kolorów Delta E - Dostosowany radiator umożliwia nawet o 8% niższe temperatury, co zapewnia wysoką wydajność ekranu Oled przez dłuższy czas - Przyjazna dla graczy opcjonalna funkcja ustawienia jednolitej jasności zapewnia równomierny poziom jasności - Powłoka antyrefleksyjna z mikrostrukturą powierzchni redukuje odblaski, zapewniając dokładne odwzorowanie kolorów i lepsze wrażenia wizualne - Szerokie opcje połączeń, w tym DisplayPort™ 1.4 z kompresją strumienia wyświetlania (Dsc), Hdmi® 2.1, koncentratorem USB i gniazdem na statyw umieszczonym na górze monitora. Ogromny monitor gamigowy z matrycą Oled Monitor ROG Swift Oled Pg42Uq to 41,5-calowy gamingowy monitor Oled 4K z powłoką antyrefleksyjną z mikrostrukturą powierzchni, która redukuje odblaski, zapewniając dokładniejsze odwzorowanie kolorów na ekranie. Jego superszybkie odświeżanie z częstotliwością 138 Hz (po podkręceniu) i niesamowity czas reakcji 0,1 ms gwarantują niesamowicie immersyjną rozgrywkę – teraz na dużym ekranie. Ponadto dzięki 98% pokryciu przestrzeni barw Dci-P3, prawdziwej 10-bitowej głębi kolorów i dokładności kolorów Delta E Bogaty w detale obraz Monitor gamingowy ROG Swift Oled wyposażony został w matrycę Oled najnowszej generacji, która została zaprojektowana pod kątem zapewnienia większej wydajności i jasności. Specjalny układ subpikseli gwarantuje obraz o niezwykłym bogactwie detali i bardzo wyraźne wyświetlanie tekstu, dzięki czemu użytkownik cieszy się jeszcze lepszymi wrażeniami wizualnymi. MediaMarkt.plПоскаржитись | 6 199 zł |
Asus Monitor gamingowy 42 cale PG42UQ UPASU042XSPG42UROG Swift OLED PG42UQ
Monitor gamingowy ROG Swift OLED PG42UQ 41,5 cali, 4K, OLED, 138 Hz (po podkręceniu), 0,1 ms (od sz... щеarego do szarego), kompatybilność z G-SYNC, powłoka antyrefleksyjna z mikrostrukturą powierzchni, dostosowany radiator, funkcja jednolitej jasności, 98% DCI-P3, prawdziwa 10-bitowa głębia barw, HDMI 2.1, DisplayPort 1.4
- Monitor gamingowy z 41,5-calową matrycą OLED 4K (3840 x 2160), z częstotliwością odświeżania 138 Hz (po podkręceniu), opracowany pod kątem ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | 6 560 zł |
ASUS ROG Swift OLED PG42UQ- 41.5'' | OLED | 4K | 138 Hz | DisplayPort 1.4,PIERWSZY NA ŚWIECIE 42-CALOWY MONITOR GAMINGOWY Z MATRYCĄ OLED ROG Swift OLED PG42UQ to 41,5-calowy gamingowy monitor OLED 4K... щеz powłoką antyrefleksyjną z mikrostrukturą powierzchni, która redukuje odblaski, zapewniając dokładniejsze odwzorowanie kolorów na ekranie. Jego superszybkie odświeżanie z częstotliwością 138 Hz (po podkręceniu) i niesamowity czas reakcji 0,1 ms gwarantują niesamowicie immersyjną rozgrywkę – teraz na dużym ekranie. Ponadto dzięki 98% pokryciu przestrzeni barw DCI-P3, prawdziwej 10-bitowej głębi kolorów i dokładności kolorów Delta E 2> OBRAZ BOGATY W DETALE I WYŚWIETLANIE OSTREGO TEKSTU Monitory gamingowe ROG Swift OLED są wyposażone w matryce OLED najnowszej generacji zaprojektowane pod kątem zapewnienia większej wydajności i jasności. Specjalny układ subpikseli gwarantuje obraz o niezwykłym bogactwie detali i bardzo wyraźne wyświetlanie tekstu, dzięki czemu użytkownik cieszy się jeszcze lepszymi wrażeniami wizualnymi. ULTRAREALISTYCZ Komputronik.plПоскаржитись | 6 190 zł |
Asus Monitor gamingowy 42 cale PG42UQ 101247ROG Swift OLED PG42UQ
Monitor gamingowy ROG Swift OLED PG42UQ 41,5 cali, 4K, OLED, 138 Hz (po podkręceniu), 0,1 ms (od sz... щеarego do szarego), kompatybilność z G-SYNC, powłoka antyrefleksyjna z mikrostrukturą powierzchni, dostosowany radiator, funkcja jednolitej jasności, 98% DCI-P3, prawdziwa 10-bitowa głębia barw, HDMI 2.1, DisplayPort 1.4
- Monitor gamingowy z 41,5-calową matrycą OLED 4K (3840 x 2160), z częstotliwością odświeżania 138 Hz (po podkręceniu), opracowany pod kątem ... (zobacz więcej) Alsen.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 6 872 zł |
ще 11 пропозицій
Серія Asus ROG Swift (ігрові)Порівняти в таблиці →
від 4 219 zł
ігровий, 24.1 ", 1920x1080 (16:9), TN+film, відгук 0.2 мс, 540 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, NVIDIA G-Sync, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 6 263 zł
ігровий, 34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 800 R, OLED, відгук 0.03 мс, 240 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-перемикач, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 6 990 zł
ігровий, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), Mini LED IPS, відгук 1 мс, 160 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 6 179 zł
ігровий, 41.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, відгук 0.1 мс, 138 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, сабвуфер, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 4 299 zł
ігровий, 26.5 ", 2560x1440 (16:9), OLED, відгук 0.03 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 4 988 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 360 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, NVIDIA G-Sync, HDR
від 4 589 zł
ігровий, 38 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 6 339 zł
ігровий, 49 ", 5120x1440 (32:9), вигнутий, 1800 R, QD-OLED, відгук 0.03 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-перемикач, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 2 198 zł
портативний, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 3 мс, 144 Гц, HDMI, USB C, динаміки
від 4 084 zł
ігровий, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 160 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 6 490 zł
ігровий, 47.53 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, відгук 0.1 мс, 138 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, сабвуфер, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 2 288 zł
ігровий, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 175 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 4 955 zł
для графіки, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), AHVA, відгук 4 мс, 60 Гц, HDMI, USB 3.1, динаміки, NVIDIA G-Sync
від 8 262 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, NVIDIA G-Sync, HDR
Модификації Asus ROG Swift PG42UQ
Ціни на Asus ROG Swift PG42UQ |
---|---|---|---|---|
Asus ROG Swift PG42UQ 41.5 " | від 6 179 zł | 16 пропозицій | ||
Asus ROG Swift PG48UQ 47.53 " | від 6 490 zł | 16 пропозицій |
від 6 490 zł
ігровий, 47.53 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, відгук 0.1 мс, 138 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, сабвуфер, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 7 621 zł
ігровий, 47.53 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, відгук 0.01 мс, 138 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 6 329 zł
ігровий, 47.53 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, відгук 0.1 мс, 138 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 989 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 1 999 zł
ігровий, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-перемикач, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 599 zł
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
від 1 469 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 589 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 1 069 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 734 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, AMD FreeSync, HDR
від 5 299 zł
49 ", 5120x1440 (32:9), вигнутий, 1800 R, OLED, відгук 0.03 мс, 240 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR