Монітор Asus ROG Swift Pro PG248QP 24.1 " чорний (90LM08T0-B01370)
Відео 4Фото 6 |
Закрити
Шапка
Asus ROG Swift Pro PG248QP 24.1 " чорний
Діагональ:24.1 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:TN+film, відгук 0.2 мс
Частота:540 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:400 кд/м²
Функції:HDR, NVIDIA G-Sync, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Регульована ширина підставки. Вбудований кодек ESS для якісного звуку.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus ROG Swift Pro PG248QP 24.1 " чорний
Усі ціни 22 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS PG248QP skaermMax vertical resolution : 1080.0 pixels
Aspect ratio : 16:9
Native resolution : 1920x1080
Max horizontal resolution : 1920... ще.0 pixels
Display.size : 24.1 inches
Response time : 0.2 milliseconds
Real angle of view : 90.0 degrees
Item dimensions : 21.1 inches
Item weight : 16.53 pounds Amazon.plПоскаржитись | 4 206 zł |
24" ASUS ROG Swift Pro PG248QP - 1920x1080 (FHD) - 540Hz - Esports-TN - HD24,1 Monitor gamingowy od ASUS z rozdzielczo?? na 1920x1080 (FHD), 540Hz & Esports-TN-Pane Proshop.plПоскаржитись | 4 275 zł |
Asus Monitor ROG Swift Pro 24.1 cala PG248QP 540HZ UPASU024XSPG8QPROG Swift Pro PG248QP monitor do rozgrywek e-sportowych, NVIDIA G-SYNC, 24,1-calowy ekran FHD, 540 Hz w trybie przetaktowan... щеia (powyżej 360 Hz), matryca Esports-TN, narzędzie NVIDIA Reflex Analyzer, ULMB 2, regulowana podstawka, kodek ESS, DisplayHDR 400
- 24,1-calowy monitor gamingowy FHD (1920 x 1280) Esports-TN (E-TN) z częstotliwością odświeżania 540 Hz (OC) , przeznaczony dla profesjonalnych graczy
- Najszybsza na świecie matryca TN, technologia matryc E-TN zapewnia o około ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | 4 540 zł |
ASUS ROG Swift Pro PG248QP MON-LCD-ASU-0660ROG Swift Pro PG248QP to najszybszy na świecie monitor do rozgrywek e-sportowych. PG248QP został zaprojektowany specjalnie dl... щеa profesjonalnych graczy w gry FPS i jest wyposażony w 24,1-calową matrycę Esports-TN (E-TN) z częstotliwością odświeżania 540 Hz (OC) i zintegrowany procesor NVIDIA® G-SYNC®, dzięki czemu zapewnia niewiarygodnie płynną rozgrywkę i niezrównany poziom realizmu. Posiada również ergonomiczną podstawkę z wysuwanymi nóżkami, co pozwala zwolnić miejsce na biurku i zoptymalizować system gamingowy. Nowy standard w zakresie monitorów do profesjonalnej rozgrywki e-sportowej Najnowsza linia monitorów ROG PRO jest przeznaczona dla zawodników e-sportowych i użytkowników poszukujących wydajności na poziomie turniejowym. Seria PRO to preferowany wybór mistrzów, modele zapewniające funkcje zaprojektowane specjalnie dla graczy, superszybkie odświeżanie ekranu oraz niezrównaną responsywność. W grach e-sportowych liczy się każdy ułamek sekundy. PG248QP charakteryzuje się niesamowicie szybką częstotliwością odświeżania 540 Hz* (OC), która eliminuje efekt „motion blur” (rozmycia obrazu w ruchu). Zapewnia to wyświetlanie każdej klatki z najwyższą wyrazistością, a Ty uzyskujesz decydującą przewagę w grach o szybkiej akcji. NVIDIA G-SYNC Procesor NVIDIA® G-SYNC® zapewnia Ci wrażenia z rozgrywki, o jakich marzysz. Ciesz się niewiarygodnie płynną rozgrywką bez efektu „tearingu” (rozrywania klatki) dzięki częstotliwości odświeżania do 540 Hz (OC), a ponadto ultraniskim efektem „motion blur” (rozmyciem obrazu w ruchu). Możesz mierzyć responsywność systemu za pomocą NVIDIA Reflex W profesjonalnej rywalizacji gamingowej kluczowa jest responsywność. Zintegrowane rozwiązanie NVIDIA Reflex Analyzer określa opóźnienie systemowe na całej drodze sygnału i zapewnia precyzyjny pomiar wydajności komputera. Wkrocz na pole bitwy z pewnością siebie, wiedząc, że Twój system gamingowy zapewnia najwyższą wydajność. Duży zakres dynamiki (HDR) z DisplayHDR™ 400 Technologia HDR obsługuje duży zakres luminancji, zapewniając szerszą przestrzeń barw i wyższy kontrast w porównaniu do konwencjonalnyc Komputronik.plПоскаржитись | 4 249 zł |
ASUS 24.1'' ROG Swift Pro PG248QP CzarnyDominujący kolor: Czarny Wymiary (W x S x D) [mm]: 502 x 557 x 255 mm Waga [kg]: 3,6 kg Wysokość [mm]: 502 mm Szerokość [mm]:... ще557 mm Głębokość [mm]: 255 mm Seria: ROG Swift Pro PG248QP Proporcje ekranu: 16:9 Przekątna ekranu: 24,1" Rozmiar plamki [mm]: 0,277 x 0,277 mm Rozdzielczość ekranu: 1920 x 1080 px Jasność [cd/m2]: 400 cd/m2 Czas reakcji [ms]: 0,2 ms Kąt widzenia w pionie [stopnie]: 160° Kąt widzenia w poziomie [stopnie]: 170° Ilość wyświetlanych kolorów [mln]: 16,7 mln Typ panelu dotykowego: Nie Rodzaj matrycy: LCD Matryca błyszcząca: Matowa Zakrzywiony ekran: Nie Powłoka matrycy: Matowa Kontrast statyczny: 1000:1 Odświeżanie [Hz]: 540 Hz Czas reakcji: do 3 ms Rodzaj monitora: Monitory dla graczy USB: 2 x USB 3.0 Wejście audio: Tak Wyjście audio: 1 Liczba złączy HDMI: 2 Inne: 1 x 3,5 mm minijack DisplayPort: 1 Złącza: ["HDMI","USB"," Neonet.plПоскаржитись | 4 567 zł |
ще 17 пропозицій
Серія Asus ROG Swift (ігрові)Порівняти в таблиці →
від 4 206 zł
ігровий, 24.1 ", 1920x1080 (16:9), TN+film, відгук 0.2 мс, 540 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, NVIDIA G-Sync, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 6 263 zł
ігровий, 34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 800 R, OLED, відгук 0.03 мс, 240 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-перемикач, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 6 790 zł
ігровий, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), Mini LED IPS, відгук 1 мс, 160 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 6 179 zł
ігровий, 41.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, відгук 0.1 мс, 138 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, сабвуфер, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 4 988 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 360 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, NVIDIA G-Sync, HDR
від 4 299 zł
ігровий, 26.5 ", 2560x1440 (16:9), OLED, відгук 0.03 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 4 589 zł
ігровий, 38 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 6 339 zł
ігровий, 49 ", 5120x1440 (32:9), вигнутий, 1800 R, QD-OLED, відгук 0.03 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-перемикач, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 2 140 zł
портативний, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 3 мс, 144 Гц, HDMI, USB C, динаміки
від 4 084 zł
ігровий, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 160 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 6 490 zł
ігровий, 47.53 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, відгук 0.1 мс, 138 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, сабвуфер, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 2 288 zł
ігровий, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 175 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 4 955 zł
для графіки, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), AHVA, відгук 4 мс, 60 Гц, HDMI, USB 3.1, динаміки, NVIDIA G-Sync
від 8 265 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, NVIDIA G-Sync, HDR
Відеоогляди
540Hz gaming is something else.
26 вересня 20231 337 587 переглядів
Will Pros Switch to This Monitor?
22 листопада 2023135 524 перегляда
540Hz Gaming is Awesome! - Asus ROG Swift Pro PG248QP Review
9 листопада 2023120 154 перегляда
ROG Swift Pro 540Hz PG248QP - Behind the Design
3 листопада 202310 988 переглядів
Як вибрати монітор
Время отклика монитора: что это и на что влияет?
Як вибрати монітор
Частота обновления экрана: что, зачем и почему?
від 1 168 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 979 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 1 949 zł
ігровий, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-перемикач, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 599 zł
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
від 1 199 zł
для графіки, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 100 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-перемикач, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 589 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 1 069 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 734 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, AMD FreeSync, HDR
від 1 574 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 1 009 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 4 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
від 705 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 0.5 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, динаміки, AMD FreeSync Premium