Monitor Asus ROG Swift Pro PG248QP 24.1 " czarny (90LM08T0-B01370)
Wideo 4Zdjęcia 6 |
Zamknij
Menu
Asus ROG Swift Pro PG248QP 24.1 " czarny
Przekątna:24.1 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:TN+film, czas reakcji 0.2 ms
Częstotliwość:540 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:HDR, NVIDIA G-Sync, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Regulowana szerokość stojaka. Wbudowany kodek ESS zapewniający wysoką jakość dźwięku.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus ROG Swift Pro PG248QP 24.1 " czarny
Wszystkie ceny 21 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS PG248QP skaermMax vertical resolution : 1080.0 pixels
Aspect ratio : 16:9
Native resolution : 1920x1080
Max horizontal resolution : 1920... więcej.0 pixels
Display.size : 24.1 inches
Response time : 0.2 milliseconds
Real angle of view : 90.0 degrees
Item dimensions : 21.1 inches
Item weight : 16.53 pounds Amazon.plZłóż skargę | 4 206 zł |
24" ASUS ROG Swift Pro PG248QP - 1920x1080 (FHD) - 540Hz - Esports-TN - HD24,1 Monitor gamingowy od ASUS z rozdzielczo?? na 1920x1080 (FHD), 540Hz & Esports-TN-Pane Proshop.plZłóż skargę | 4 275 zł |
Asus Monitor ROG Swift Pro 24.1 cala PG248QP 540HZ UPASU024XSPG8QPROG Swift Pro PG248QP monitor do rozgrywek e-sportowych, NVIDIA G-SYNC, 24,1-calowy ekran FHD, 540 Hz w trybie przetaktowan... więcejia (powyżej 360 Hz), matryca Esports-TN, narzędzie NVIDIA Reflex Analyzer, ULMB 2, regulowana podstawka, kodek ESS, DisplayHDR 400
- 24,1-calowy monitor gamingowy FHD (1920 x 1280) Esports-TN (E-TN) z częstotliwością odświeżania 540 Hz (OC) , przeznaczony dla profesjonalnych graczy
- Najszybsza na świecie matryca TN, technologia matryc E-TN zapewnia o około ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 4 540 zł |
ASUS ROG Swift Pro PG248QP MON-LCD-ASU-0660ROG Swift Pro PG248QP to najszybszy na świecie monitor do rozgrywek e-sportowych. PG248QP został zaprojektowany specjalnie dl... więceja profesjonalnych graczy w gry FPS i jest wyposażony w 24,1-calową matrycę Esports-TN (E-TN) z częstotliwością odświeżania 540 Hz (OC) i zintegrowany procesor NVIDIA® G-SYNC®, dzięki czemu zapewnia niewiarygodnie płynną rozgrywkę i niezrównany poziom realizmu. Posiada również ergonomiczną podstawkę z wysuwanymi nóżkami, co pozwala zwolnić miejsce na biurku i zoptymalizować system gamingowy. Nowy standard w zakresie monitorów do profesjonalnej rozgrywki e-sportowej Najnowsza linia monitorów ROG PRO jest przeznaczona dla zawodników e-sportowych i użytkowników poszukujących wydajności na poziomie turniejowym. Seria PRO to preferowany wybór mistrzów, modele zapewniające funkcje zaprojektowane specjalnie dla graczy, superszybkie odświeżanie ekranu oraz niezrównaną responsywność. W grach e-sportowych liczy się każdy ułamek sekundy. PG248QP charakteryzuje się niesamowicie szybką częstotliwością odświeżania 540 Hz* (OC), która eliminuje efekt „motion blur” (rozmycia obrazu w ruchu). Zapewnia to wyświetlanie każdej klatki z najwyższą wyrazistością, a Ty uzyskujesz decydującą przewagę w grach o szybkiej akcji. NVIDIA G-SYNC Procesor NVIDIA® G-SYNC® zapewnia Ci wrażenia z rozgrywki, o jakich marzysz. Ciesz się niewiarygodnie płynną rozgrywką bez efektu „tearingu” (rozrywania klatki) dzięki częstotliwości odświeżania do 540 Hz (OC), a ponadto ultraniskim efektem „motion blur” (rozmyciem obrazu w ruchu). Możesz mierzyć responsywność systemu za pomocą NVIDIA Reflex W profesjonalnej rywalizacji gamingowej kluczowa jest responsywność. Zintegrowane rozwiązanie NVIDIA Reflex Analyzer określa opóźnienie systemowe na całej drodze sygnału i zapewnia precyzyjny pomiar wydajności komputera. Wkrocz na pole bitwy z pewnością siebie, wiedząc, że Twój system gamingowy zapewnia najwyższą wydajność. Duży zakres dynamiki (HDR) z DisplayHDR™ 400 Technologia HDR obsługuje duży zakres luminancji, zapewniając szerszą przestrzeń barw i wyższy kontrast w porównaniu do konwencjonalnyc Komputronik.plZłóż skargę | 4 249 zł |
ASUS 24.1'' ROG Swift Pro PG248QP CzarnyDominujący kolor: Czarny Wymiary (W x S x D) [mm]: 502 x 557 x 255 mm Waga [kg]: 3,6 kg Wysokość [mm]: 502 mm Szerokość [mm]:... więcej557 mm Głębokość [mm]: 255 mm Seria: ROG Swift Pro PG248QP Proporcje ekranu: 16:9 Przekątna ekranu: 24,1" Rozmiar plamki [mm]: 0,277 x 0,277 mm Rozdzielczość ekranu: 1920 x 1080 px Jasność [cd/m2]: 400 cd/m2 Czas reakcji [ms]: 0,2 ms Kąt widzenia w pionie [stopnie]: 160° Kąt widzenia w poziomie [stopnie]: 170° Ilość wyświetlanych kolorów [mln]: 16,7 mln Typ panelu dotykowego: Nie Rodzaj matrycy: LCD Matryca błyszcząca: Matowa Zakrzywiony ekran: Nie Powłoka matrycy: Matowa Kontrast statyczny: 1000:1 Odświeżanie [Hz]: 540 Hz Czas reakcji: do 3 ms Rodzaj monitora: Monitory dla graczy USB: 2 x USB 3.0 Wejście audio: Tak Wyjście audio: 1 Liczba złączy HDMI: 2 Inne: 1 x 3,5 mm minijack DisplayPort: 1 Złącza: ["HDMI","USB"," Neonet.plZłóż skargę | 4 567 zł |
pokaż 16 ofert
Seria Asus ROG Swift (gamingowe)Porównaj w tabeli →
od 4 206 zł
gamingowy, 24.1 ", 1920x1080 (16:9), TN+film, czas reakcji 0.2 ms, 540 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, NVIDIA G-Sync, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 6 263 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 800 R, OLED, czas reakcji 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-przełącznik, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 6 790 zł
gamingowy, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), Mini LED IPS, czas reakcji 1 ms, 160 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 6 179 zł
gamingowy, 41.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, czas reakcji 0.1 ms, 138 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, subwoofer, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 4 988 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 360 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, NVIDIA G-Sync, HDR
od 4 299 zł
gamingowy, 26.5 ", 2560x1440 (16:9), OLED, czas reakcji 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 4 589 zł
gamingowy, 38 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 6 339 zł
gamingowy, 49 ", 5120x1440 (32:9), zakrzywiony, 1800 R, QD-OLED, czas reakcji 0.03 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-przełącznik, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 2 029 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 3 ms, 144 Hz, HDMI, USB C, głośniki
od 4 084 zł
gamingowy, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 160 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 6 490 zł
gamingowy, 47.53 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, czas reakcji 0.1 ms, 138 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, subwoofer, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 2 288 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 175 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 4 955 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), AHVA, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, USB 3.1, głośniki, NVIDIA G-Sync
od 8 733 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, NVIDIA G-Sync, HDR
Wideo recenzje
540Hz gaming is something else.
26 września 20231 337 587 przegląd
Will Pros Switch to This Monitor?
22 listopada 2023135 524 przegląd
540Hz Gaming is Awesome! - Asus ROG Swift Pro PG248QP Review
9 listopada 2023120 154 przegląd
ROG Swift Pro 540Hz PG248QP - Behind the Design
3 listopada 202310 988 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 1 168 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 735 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 1 574 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 009 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
od 705 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium