Monitor Asus VA229QSB 22 " czarny
Wideo 4Zdjęcia 11 |
Asus VA229QSB 22 " czarny
Przekątna:22 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus VA229QSB 22 " czarny
Wszystkie ceny 26 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
21" ASUS VA229QSB - 1920x1080 (FHD) - 75Hz - IPS - Speakers - 5 ms - Monit21,5 monitor od ASUS z rozdzielczo?? na 1920x1080 (FHD), 75Hz & IPS-Panel Specyfikacja Rozdzielczo??: 1920x1080 (FHD) Cz?stot... więcejliwo?? od?wie?ania: 75Hz Szybko?? reakcji: 5ms (GTG) Rodzaj panelu: IPSHighlights Speakers Eye care Proshop.plZłóż skargę | 619 zł |
Asus Monitor 21.5 cala VA229QSB IPS LED DP HDMI VGA USB PIVOT Głośnik UPAS- 21,5-calowy wyświetlacz Full HD (1920 x 1080) z podświetleniem LED i panelem IPS o szerokim kącie oglądania 178 °
- Czę... więcejstotliwość odświeżania do 75 Hz z technologią Adaptive-Sync / FreeSync w celu zapewnienia ostrego i czystego odtwarzania wideo
- Szerokie możliwości połączeń, w tym DisplayPort, HDMI, D-sub i koncentrator USB. Do tego 2-watowe głośniki stereo
- Ergonomiczna konstrukcja z nachyleniem + 35 ° ~ -5 °, obrotem w zakresie 180 °, obrotem w zakresie 90 ° i regulacją ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 585 zł |
Monitor ASUS Eye Care VA229QSB 21.5" 1920x1080px IPSASUS VA229QSB to 21.5-calowy monitor o rozdzielczości Full HD, wyposażony w bezramkowy panel IPS o szerokim kącie oglądania.... więcejWyświetla niesamowicie ostry obraz i zapierające dech w piersiach efekty podczas odtwarzania filmów. Maksymalna rozdzielczość odświeżania 75 Hz z technologią Adaptive-Sync dla wyeliminowania efektu „tracingu” i zagwarantowania ostrego i wyraźnego obrazu podczas odtwarzania wideo. Monitor charakteryzuje się wyjątkowo ergonomiczną konstrukcją umożliwiającą dostosowanie nachylenia, obrót w poziomie, obrót pod kątem 90° do ustawienia pionowego (pivot) oraz regulację wysokości, a certyfikowane przez TÜV Rheinland technologie Flicker-free oraz Low Blue Light zapewniają komfort podczas oglądania. Electro.plZłóż skargę | 529 zł |
ASUS VA229QSB MON-LCD-ASU-0318Monitor VA229QSB z Eye Care ASUS VA229QSB to 21,5-calowy monitor o rozdzielczości Full HD, wyposażony w bezramkowy panel IPS... więcejo szerokim kącie oglądania. Wyświetla niesamowicie ostry obraz i zapierające dech w piersiach efekty podczas odtwarzania filmów. Maksymalna rozdzielczość odświeżania 75 Hz z technologią Adaptive-Sync dla wyeliminowania efektu „tracingu” i zagwarantowania ostrego i wyraźnego obrazu podczas odtwarzania wideo. Monitor charakteryzuje się wyjątkowo ergonomiczną konstrukcją umożliwiającą dostosowanie nachylenia, obrót w poziomie, obrót pod kątem 90° do ustawienia pionowego (pivot) oraz regulację wysokości, a certyfikowane przez TÜV Rheinland technologie Flicker-free oraz Low Blue Light zapewniają komfort podczas oglądania. Szerokie możliwości połączeń Monitor jest wyposażony w całą gamę najnowszych opcji połączeń, w tym gniazda HDMI, DisplayPort, D-sub oraz koncentrator USB. Możesz więc bez trudu podłączyć do niego różne komputery PC, laptopy, konsole do gry, systemy multimedialne, klawiatury i myszy. Dysponuje on również gniazdami przelotowymi typu line-in oraz do słuchawek – dla wygodnego korzystania z wejść dźwiękowych. Wszechstronna i ergonomiczna podstawka do spersonalizowan Komputronik.plZłóż skargę | 529 zł |
Monitor Asus VA229QSBMonitor ASUS Eye Care VA229QSB 22" FullHD IPS 21,5-calowy monitor o rozdzielczości Full HD. Bezramkowy panel IPS. Maksymalna... więcejrozdzielczość odświeżania 75 Hz z technologią Adaptive-Sync. Flicker-free oraz Low Blue Light. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Wymiary matrycy: 21.5" Powierzchnia wyświetlacza: Non-Glare Typ podświetlenia: Oświetlenie LED Typ matrycy: IPS Plamka: 0,248 mm Rozdzielczość: 1920 x 1080 Wyświetlane kolory:16.7M Czas reakcji: 5 Maxelektro.plZłóż skargę | 619 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
১৬,৫০০ টাকার ASUS মনিটরে এত কিছু | ASUS এর Best অলরাউন্ডার মনিটর | ASUS VA229QSB Review In Bangla
6 sierpnia 2023389 przegląd
বাজেটের মধ্যে ASUS এর Best অলরাউন্ডার মনিটর | ASUS VA229QSB 21.5-Inch FHD Eye Care Monitor | GBPL
7 marca 20235 129 przegląd
Asus VA229QSB Monitor unboxing and opinions
13 stycznia 20223 254 przegląd
Asus VA229QSB 21.5" IPS Full HD Eye Care Monitor UNBOXING
19 czerwca 20225 342 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 579 zł
21.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 0.4 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 624 zł
22 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 489 zł
21.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 478 zł
21.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 3 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync
od 561 zł
22 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync
od 452 zł
22 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, DVI-D, głośniki
od 552 zł
22 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort
od 629 zł
22 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki
od 599 zł
21.45 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 2 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland