Monitor Asus TUF Gaming VG34VQEL1A 34 " czarny
Zdjęcia 7 |
Zakrzywiony, ultraszerokokątny (promień 1500R i proporcje 21:9) monitor firmy Asus to średniobudżetowe 34-calowe rozwiązanie o rozdzielczości 3440x1440 pikseli. Model przeznaczony jest do gier, ale można go z powodzeniem wykorzystać także do innych zadań. Przykładowo bezpieczeństwo wzroku podczas długotrwałej pracy potwierdza certyfikat TÜV Rheinland, a wysoką jakość i w miarę dokładne odwzorowanie kolorów gwarantuje rozszerzona gama barw obejmująca 125% przestrzeni sRGB.
Monitor Asus TUF Gaming VG34VQEL1A oparty jest na 8-bitowej matrycy VA, która wyróżnia się wysokim kontrastem statycznym (3000:1) przy standardowej wartości jasności (odpowiednio 300 nitów, obsługa HDR jest tu raczej formalna). Gracze będą zadowoleni z modelu zarówno pod względem sprzętowym (szybka reakcja 1 ms i częstotliwość odświeżania 100 Hz), jak i programowym (technologie Adaptive Sync i AMD FreeSync Premium, przy czym ta ostatnia jest kompatybilna z NVIDIA G-Sync). Zaimplementowano także takie funkcje gier, jak celownik, timer, Shadow Boost - podkreślanie cieni (ciemnych obszarów kadru). Wśród innych funkcji warto podkreślić obecność wbudowanych głośników (całkowita moc akustyczna 4 W) oraz regulowanej podstawki z 3 rodzajami ustawień – pochylenie, obrót i zmiana wysokości w zakresie 13 cm.
Kup Asus TUF Gaming VG34VQEL1A 34 " czarny
Wszystkie ceny 31 →ASUS Dis 34 VG34VQEL1A TUF Gaming Curved Czarny | 1 449 zł |
Monitor 34" ASUS VG34VQEL1A TUF Gaming | 1 606 zł |
ASUS Monitor ASUS TUF Gaming VG34VQEL1A 34 UWQHD VA 1ms Czarny | 1 669 zł |
34" ASUS TUF Gaming VG34VQEL1A - 3440x1440 - 100Hz - VA - HDR10 - 1 ms - M | 1 636 zł |
Asus Monitor 34 cali VG34VQEL1A UPASU034XSV3L1A | 1 696 zł |