Монітор Asus ROG Swift PG27AQDM 26.5 " чорний
Відео 10Фото 7 |
Закрити
Шапка
Asus ROG Swift PG27AQDM 26.5 " чорний
2023 рікROG SwiftігровийOLEDHDRAdaptive-SyncFreeSyncхаб USB 3.0тонка рамкахороший sRGBхороший DCI-P3
Діагональ:26.5 "
Роздільна здатність:2560x1440 (16:9)
Матриця:OLED, відгук 0.03 мс
Частота:240 Гц
Яскравість:1000 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus ROG Swift PG27AQDM 26.5 " чорний
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Asus 90LM08Q0-B01A70Monitor do gier QHD z odświeżaniem 240Hz i 27-calowym panelem OLED z zaawansowanym systemem rozpraszania, HDR i jasność 1000 nitów Amazon.plПоскаржитись | 4 299 zł |
26.5" ASUS ROG Swift PG27AQDM - 2560x1440 (QHD) - 240Hz - OLED - HDR10 - 026,5 Monitor gamingowy od ASUS z rozdzielczo?? na 2560x1440 (QHD), 240Hz & OLED-Panel Specyfikacja Rozdzielczo??: 2560x1440 (... щеQHD) Cz?stotliwo?? od?wie?ania: 240Hz Szybko?? reakcji: 0,03ms (GTG) Rodzaj panelu: OLEDHighlights G-Sync Compatible HDR10 Highly efficient custom heatsink & intelligent voltage optimization for better heat management to secure the longevity of the OLED panel. Delta E Proshop.plПоскаржитись | 4 323 zł |
Asus Monitor ROG Swift PG27AQDM GAMING BK/0.03MS/EU UPASU027XSGAQDMMonitor gamingowy ROG Swift OLED PG27AQDM 27-calowy (26,5-calowy widoczny) panel OLED QHD (2560 x 1440), 240 Hz, czas reakc... щеji GTG 0,03 ms, zgodny z G-SYNC, antyrefleksyjna powłoka z mikroteksturą, niestandardowy radiator , Inteligentna optymalizacja napięcia, jednolita jasność, 99% DCI-P3, prawdziwe 10-bitowe kolory, DisplayWidget Center i DisplayPort 1.4 Zadowolenie.plПоскаржитись | 4 731 zł |
ASUS ROG Swift OLED PG27AQDM - 27'' | OLED | QHD | 0.03ms | 240Hz | HDR |ROG Swift OLED PG27AQDM Monitor gamingowy ROG Swift OLED PG27AQDM – 27-calowa (26,5-calowa powierzchnia widoczna) matryca OLE... щеD 1440p, 240 Hz, czas reakcji 0,03 ms, obsługa G-SYNC®, matryca antyrefleksyjna Komputronik.plПоскаржитись | 4 299 zł |
ASUS ROG Swift OLED PG27AQDM 26.5inch Gaming monitor 90LM08Q0-B01A70ASUS (90LM08Q0-B01A70) ASUS ROG Swift OLED PG27AQDM 26.5inch Gaming monitor OLED 2560x1440 WQHD... Senetic.plПоскаржитись | 4 818 zł |
ще 14 пропозицій
Серія Asus ROG Swift (ігрові)Порівняти в таблиці →
від 4 219 zł
ігровий, 24.1 ", 1920x1080 (16:9), TN+film, відгук 0.2 мс, 540 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, NVIDIA G-Sync, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 6 263 zł
ігровий, 34 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 800 R, OLED, відгук 0.03 мс, 240 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-перемикач, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 6 990 zł
ігровий, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), Mini LED IPS, відгук 1 мс, 160 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 6 190 zł
ігровий, 41.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, відгук 0.1 мс, 138 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, сабвуфер, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 4 299 zł
ігровий, 26.5 ", 2560x1440 (16:9), OLED, відгук 0.03 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 4 988 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 360 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, NVIDIA G-Sync, HDR
від 4 594 zł
ігровий, 38 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 6 349 zł
ігровий, 49 ", 5120x1440 (32:9), вигнутий, 1800 R, QD-OLED, відгук 0.03 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-перемикач, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 2 198 zł
портативний, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 3 мс, 144 Гц, HDMI, USB C, динаміки
від 4 084 zł
ігровий, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 160 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 6 490 zł
ігровий, 47.53 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, відгук 0.1 мс, 138 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, сабвуфер, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 2 057 zł
ігровий, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 175 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 4 957 zł
для графіки, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), AHVA, відгук 4 мс, 60 Гц, HDMI, USB 3.1, динаміки, NVIDIA G-Sync
від 8 262 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, NVIDIA G-Sync, HDR
Відеоогляди
LG 27GR95QE vs Asus PG27AQDM vs Corsair 27QHD240 vs Acer X27U
2 серпня 202394 570 переглядів
Improved Accuracy - Asus PG27AQDM OLED MCM104 Firmware Update Tested
13 червня 202360 669 переглядів
Unboxing the ROG 27” OLED gaming monitor
7 липня 2023812 582 перегляда
The Brightest WOLED Gaming Monitor - Asus ROG Swift OLED PG27AQDM Review
12 квітня 2023150 745 переглядів
You NEED This Monitor! | ASUS ROG SWIFT OLED PG27AQDM Gaming Monitor | 27" 240Hz EndGame Display
13 квітня 202381 406 переглядів
THE BEST NEW MONITOR FOR APEX!! | ROG OLED PG27AQDM
26 травня 2023118 762 перегляда
Unbelievable - ASUS 27" 240Hz OLED PG27AQDM Review
31 березня 2023103 280 переглядів
The Brightest 27” OLED Gaming Monitor: ASUS PG27AQDM Review
1 липня 2023303 931 перегляд
The BRIGHTEST OLED Gaming Monitor EVER! [ROG Swift OLED PG27AQDM Review]
4 травня 2023184 600 переглядів
How ROG minimize OLED burn-in ? - ROG Swift OLED PG27AQDM I ROG
14 березня 202395 700 переглядів
Як вибрати монітор
Время отклика монитора: что это и на что влияет?
Як вибрати монітор
Частота обновления экрана: что, зачем и почему?
від 4 446 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), OLED, відгук 0.03 мс, 240 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 3 821 zł
ігровий, 26.5 ", 2560x1440 (16:9), OLED, відгук 0.03 мс, 240 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
від 3 492 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), OLED, відгук 0.03 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 3 395 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), OLED, відгук 0.03 мс, 240 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 985 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 1 999 zł
ігровий, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-перемикач, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 599 zł
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
від 1 469 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 589 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 1 069 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 734 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, AMD FreeSync, HDR