Монітор Asus ZenScreen MB166B 15.6 " чорний
Відео 1Фото 6 |
Asus ZenScreen MB166B 15.6 " чорний
Діагональ:15.6 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 25 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus ZenScreen MB166B 15.6 " чорний
Усі ціни 24 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
ASUS Zenscreen MB166B - 156" Full HD laptop do komputera - Telepraca lub d | 633 zł |
15" ASUS ZenScreen MB166B - 1920x1080 (FHD) - IPS - 25 ms - Monitor | 692 zł |
Asus Monitor 16 cali MB166B UPASU16LAMB166B | 720 zł |
Monitor przenośny Asus ZenScreen MB166B | 719 zł |
ASUS MB166B - 15.6'' | IPS | Full HD| 60 Hz | USB 3.2 MON-LCD-ASU-0560 | 659 zł |
ще 19 пропозицій
Відеоогляди