Монітор Asus TUF Gaming VG249QM1A 23.8 " чорний
Фото 6 |
Відносно невеликий (за сучасними мірками) 24-дюймовий монітор компанії Asus у 2023 році поповнив фірмову серію TUF і є середньобюджетним ігровим рішенням. Модель виконана у стриманому дизайні, оснащена вбудованими динаміками (окремо купувати акустичну систему для ПК не обов'язково) та передбачає тонкі рамки навколо дисплея. Останній базується на швидкій (час відгуку 1 мс) IPS-матриці з роздільною здатністю Full HD (що для такої діагоналі є прийнятним значенням – розмір одного пікселя 0.27 мм).
Монітор Asus TUF Gaming VG249QM1A має не тільки відмінну оглядовість, але й непоганий запас яскравості (до 350 ниток) та якісну передачу кольору (заявлено покриття 99% простору sRGB). Важлива особливість, яка має зацікавити геймерів - одна з найкращих "герцовок" - частота оновлення досягає 270 к/с, так що можна очікувати справді плавний відеоряд у найдинамічніших ігрових сценах. Додатково тут підтримується технологія AMD FreeSync Premium та Adaptive-Sync, плюс заявлена сумісність із NVIDIA G-Sync. А ще на цінителів ігор чекають і інші корисні опції, включаючи висвітлення Shadow Boost, відображення таймера, перехрестя прицілу та лічильника FPS.
Купити Asus TUF Gaming VG249QM1A 23.8 " чорний
Усі ціни 19 →ASUS GAMING TUF VG249QM1A 90LM06J0-B02370 | 985 zł |
ASUS TUF Gaming VG249QM1A Gaming Monitor- 24'' | IPS | Full HD| 270 Hz | D | 1 109 zł |
Monitor ASUS TUF Gaming VG249QM1A 23.8" 1920x1080px IPS 270Hz 1 ms | 1 015 zł |
ASUS TUF Gaming VG249QM1A 60,5 cm (23.8") 1920 x 1080 90LM06J0-B02370 | 1 138 zł |