Monitor Asus TUF Gaming VG249QM1A 23.8 " czarny
Zdjęcia 6 |
Stosunkowo niewielki (jak na współczesne standardy) 24-calowy monitor Asusa dołączył w 2023 roku do autorskiej serii TUF i jest średniobudżetowym rozwiązaniem gamingowym. Model charakteryzuje się dyskretną stylistyką, posiada wbudowane głośniki (nie ma konieczności kupowania osobnego zestawu głośników do komputera PC) oraz posiada cienkie ramki wokół wyświetlacza. Ten ostatni bazuje na szybkiej (czas reakcji 1 ms) matrycy IPS o rozdzielczości Full HD (co jest wartością akceptowalną dla takiej przekątnej – rozmiar jednego piksela to 0,27 mm).
Monitor Asus TUF Gaming VG249QM1A charakteryzuje się nie tylko doskonałą widocznością, ale także dobrym zapasem jasności (do 350 nitów) i wysokiej jakości odwzorowaniem kolorów (deklarowane jest pokrycie przestrzeni sRGB na poziomie 99%. Ważną cechą, która powinna zainteresować graczy, jest jedna z najlepszych klatek „Hertz” – częstotliwość odświeżania sięga 270 kl./s, dzięki czemu można spodziewać się naprawdę płynnego obrazu w najbardziej dynamicznych scenach gier. Dodatkowo obsługiwana jest tutaj technologia AMD FreeSync Premium i Adaptive-Sync, a także deklarowana jest kompatybilność z NVIDIA G-Sync. Miłośnicy gier znajdą także inne przydatne opcje, w tym podświetlanie Shadow Boost, wyświetlanie timera, celownika i licznika FPS.
Kup Asus TUF Gaming VG249QM1A 23.8 " czarny
Wszystkie ceny 20 →ASUS GAMING TUF VG249QM1A 90LM06J0-B02370 | 985 zł |
24" ASUS Tuf Gaming VG249QM1A - 1920x1080 (FHD) - 270Hz - Fast IPS - 1 ms | 1 020 zł |
ASUS TUF Gaming VG249QM1A Gaming Monitor- 24'' | IPS | Full HD| 270 Hz | D | 1 109 zł |
Monitor ASUS TUF Gaming VG249QM1A 23.8" 1920x1080px IPS 270Hz 1 ms | 1 015 zł |
Monitor ASUS TUF Gaming VG249QM1A 23.8" 1920x1080px IPS 270Hz 1 ms | 1 015 zł |