Монітор Asus TUF Gaming VG27AQL3A 27 " чорний (90LM09A0-B01370)
Фото 4 |
27-дюймовий ігровий монітор з швидкодіючим тонкорамочним екраном 2K-дозволу для вимогливих любителів комп'ютерних ігор і кіберспортсменів-початківців. Підтримує підвищену частоту оновлення до 180 Гц (до 144 Гц через порт HDMI) та технологію Adaptive-Sync, що забезпечує синхронізацію кадрової розгортки монітора з відеокартами AMD Radeon та NVIDIA GeForce для виключення артефактів.
Обладнаний стереодинаміками (2х2 Вт), двопортовим хабом USB 3.X та ергономічною повноповоротною підставкою з функцією швидкої зміни орієнтації на портретну. В основі конструкції монітора Asus TUF Gaming VG27AQL3A лежить повноцінна восьмибітна IPS-матриця з роздільною здатністю 2560х1440 та підсвічуванням на білих світлодіодах W-LED (без ефекту високочастотного мерехтіння). Вона гарантує чудові кути огляду, широке охоплення кольорів (96% DCI P3) і малий час відгуку 1 мс GtG.
Значна частота оновлення, фірмова технологія Extreme Low Motion Blur та синхронізація Adaptive-Sync дозволяють монітору максимально плавно та чітко передавати швидкий рух у динамічних ігрових сценах. Ця модель ідеально підійде для любителів шутерів від першої особи, файтингів, спортивних симуляторів та стратегій у реальному часі. Висока максимальна яскравість до 400 кд/м² та підтримка HDR-контенту дає можливість насолодитися переглядом новинок кінематографу у високій якості. До ПК підключається за цифровим інтерфейсом 2х HDMI 2.0 або Display Port 1.4.
Купити Asus TUF Gaming VG27AQL3A 27 " чорний
Усі ціни 6 →ASUS TUF Gaming VG27AQL3A monitor gamingowy 27" QHD 2560 x 1440 180 Hz Fas | 1 499 zł |
27" ASUS TUF Gaming VG27AQL3A - 2560x1440 (QHD) - 180Hz - Fast IPS - HDR10 | 1 469 zł |
ASUS VG27AQL3A MON-LCD-ASU-0674 | 1 529 zł |
Monitor Asus TUF Gaming VG27AQL3A (90LM09A0-B01370) | 1 499 zł |
ASUS TUF Gaming VG27AQL3A 27" 2K Fast IPS 180Hz 1ms Gamingowy | 1 499 zł |
Asus Tuf Vg27aql3a 27´´ Full Hd Ips Led 180hz Gaming Monitor Złocisty 90LM | 1 530 zł |