Монітор Asus ROG Strix XG43UQ 43 " чорний (90LM0590-B02170)
Відео 10Фото 2 |
Закрити
Шапка
Asus ROG Strix XG43UQ 43 " чорний
Діагональ:43 "
Роздільна здатність:3840x2160 (16:9)
Матриця:*VA, відгук 4 мс
Частота:144 Гц
Контрастність:4 000:1
Яскравість:1000 кд/м²
Функції:HDR, AMD FreeSync Premium Pro, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
У моніторі встановлені 2 HDMI версії 2.1 та 2 HDMI версії 2.0 і 1 DisplayPort версії 1.4
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Серія Asus ROG Strix (ігрові)
від 2 019 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 537 zł
ігрова, механічна, дротова, USB, стандартна (ANSI), з Num-блоком, дод. клавіш: 2, підсвічування, RGB підсвічування
від 12 799 zł
продуктивний, ігровий, 17.3 ", 2560x1440 (16:9), IPS, 240 Гц, Ryzen 9, 7945HX, 2.5 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 4080, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen1, USB C gen2, Windows 11 Home, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, 3 кг
від 374 zł
ігрова мишка, бездротова, Bluetooth/радіо, BT v 5, Multi-Device, кнопки: 4, програмовані, + колесо, механічні, RGB підсвічування, сенсор 36000 DPI
від 311 zł
ігрові, накладні, закриті, дротові, 3.5 мм, 2х3.5 мм, 1.2 м, складаються, 20 – 40000 Гц, 32 Ом
від 1 659 zł
ігровий, Full Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 2 шт, ≥ 4 вентиляторів
від 2 175 zł
ігровий, 24.5 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, MPRT 0.3 мс, 380 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, HDR
від 692 zł
ігрова, оптико-механічна, дротова, USB, стандартна (ANSI), з Num-блоком, підсвічування, RGB підсвічування
від 12 999 zł
продуктивний, ігровий, 16 ", 2560x1600 (16:10), miniLED, 240 Гц, Core i9, 13980HX, 1.6 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 4080, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, без ОС, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, 2.5 кг
від 150 zł
ігрова мишка, дротова, USB A, кнопки: 4, програмовані, + колесо, Omron, RGB підсвічування, сенсор 12000 DPI
від 767 zł
ігрові, накладні, закриті, комбіновані, знімний кабель, 3.5 мм, 1.2 м, Bluetooth v 5.0, aptX, активне шумозаглушення, багатоканальні, складаються, 10 – 40000 Гц, 32 Ом, акумулятор: 1800 мАгод, до 45 год, з кейсом + дротовий режим
від 1 099 zł
ігровий, Full Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 3 599 zł
ігровий, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 160 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 716 zł
ігрова, оптико-механічна, комбінована, бездротова, Bluetooth / радіо / дротова, BT v 5, USB, нестандартна, підсвічування, RGB підсвічування
від 20 699 zł
продуктивний, ігровий, 18 ", 2560x1600 (16:10), miniLED, 240 Гц, Core i9, 14900HX, 1.6 ГГц, ОЗП 32 ГБ, DDR5, RTX 4090, SSD M.2, 2048 ГБ, USB 3.2 gen2, USB C gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Pro, Wi-Fi 6E, підтримка VR, швидка зарядка, 3.1 кг
від 273 zł
ігрова мишка, бездротова, Bluetooth/радіо, Multi-Device, кнопки: 5, + колесо, сенсор 7200 DPI
від 388 zł
ігрові, накладні, закриті, дротові, USB A, USB C, 1.2 м, 20 – 40000 Гц, 32 Ом, акумулятор: з кейсом + подовжувач
від 1 189 zł
ігровий, Full Tower, E-ATX, без БЖ, лицьова панель: USB A 4 шт, USB C 1 шт, підсвічування вентиляторів, ≥ 4 вентиляторів
від 1 998 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 170 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 619 zł
ігрова, оптико-механічна, дротова, USB, стандартна (ANSI), з Num-блоком, підсвічування, захист від вологи, RGB підсвічування
Відеоогляди
asus rog strix xg43uq | 4k 144hz monitor | best 4k gaming monitor| Rog strix xg43uq unboxing
31 січня 20232 430 переглядів
Best 4K 144Hz monitor? | Asus Rog Strix XG43UQ Review
10 березня 202229 797 переглядів
ASUS XG43UQ! ASUS 43 inch monitor 4K | ASUS 43 HDMI 2.1 monitor!
11 жовтня 202116 894 перегляда
ASUS ROG Strix XG43UQ XBOX Edition Monitor Review
31 грудня 20214 373 перегляда
Best settings for PS5 on ASUS ROG Strix XG43UQ! Best Gaming Monitor Settings for Consoles!
25 жовтня 202117 028 переглядів
ASUS ROG Strix XG43UQ Monitor Review
26 вересня 20215 751 перегляд
1500$ Asus Rog Strix XG43UQ 43" 4k Gaming TV Ghosting Test - Its not good!
11 травня 20221 878 переглядів
Is a 43-inch monitor too big? Asus XG43UQ Review
29 жовтня 202147 730 переглядів
43-inch 4K 120Hz Console-Ready Gaming Display! | ASUS ROG Strix XG43UQ
26 липня 202136 540 переглядів
Asus ROG Strix XG43UQ Monitor Review! BEST HDMI 2.1 43 Inch GAMING Monitor?
2 липня 202161 953 перегляда
Як вибрати монітор
Время отклика монитора: что это и на что влияет?
Як вибрати монітор
Частота обновления экрана: что, зачем и почему?
від 3 473 zł
ігровий, 43 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, відгук 4 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-перемикач, динаміки, HDR
від 3 089 zł
ігровий, 43 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, LAN, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
від 3 857 zł
ігровий, 43 ", 4K, 3840x2160 (16:9), *VA, відгук 4 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, динаміки, NVIDIA G-Sync, HDR
від 672 zł
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible
від 985 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
від 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 1 999 zł
ігровий, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 144 Гц, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-перемикач, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
від 599 zł
ігровий, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 165 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
від 1 469 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 180 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
від 589 zł
ігровий, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 1 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
від 1 069 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), вигнутий, 1000 R, *VA, відгук 4 мс, MPRT 1 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
від 734 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, AMD FreeSync, HDR