Монітор Asus ProArt PA328CGV 32 " чорний (90LM06R1-B011B0)
Відео 4Фото 15 |
Висококласний 32-дюймовий монітор для графічних робочих станцій із професійної лінійки Asus ProArt. Ключова фішка монітора ― еталонна кольоропередача (прим: 95% трикутника DCI P3) та якісне заводське калібрування кольорів, які в сукупності дозволяють використовувати його для професійної роботи з растровими та векторними зображеннями, а також будь-яким відеоконтентом. В основі конструкції використано повноцінну 10-бітову IPS матрицю, здатну відображати більше мільярда колірних відтінків.
Високий клас матриці підтверджує сертифікат Calman Verified, що гарантує точність налаштування кольору на рівні ΔE<2. В іншому матриця вміє виводити картинку в роздільній здатності WQHD, має не найвищу швидкість реакції в 5 мс, підтримує розширену частоту оновлення 165 Гц і повноцінно дружить з відеоконтентом формату HDR10. Приналежність до професійної апаратури підтверджується безліччю інших корисних дрібниць.
Зокрема в монітор інтегрований USB-концентратор з можливістю одночасної зарядки (потужність 90 Вт) та трансляції зображення, який стане в нагоді власникам сучасних ноутбуків з універсальними портами USB-C. По-друге, ергономічна підставка передбачає гнучке регулювання положень екрану (за висотою, кутами на кутах повороту), а також можливість переведення монітора в портретний режим. Також у підставки можна зняти основу та прикріпити монітор до столу за допомогою струбцини. На захисті зору стоїть вбудований фільтр синього кольору та фіча Flicker-Free, яка знижує мерехтіння підсвічування. На додаток до всього Asus ProArt PA328CGV оснащений вбудованими динаміками.
Купити Asus ProArt PA328CGV 32 " чорний
Усі ціни 24 →32" ASUS ProArt PA328CGV - 5 ms - Monitor | 2 872 zł |
Asus Monitor 32 cale PA328CGV PROART IPS WQHD 165Hz 100 sRGB HDR600 100MLN | 3 079 zł |
ASUS ProArt PA328CGV [WQHD, 165 Hz, 95 DCI-P3, 100 sRGB/Rec.709, Calman Ve | 2 899 zł |
Asus Monitor 32 cale PA328CGV PROART IPS WQHD 165Hz 100 sRGB HDR600 100MLN | 3 226 zł |
Asus Monitor 32 cale PA328CGV PROART IPS WQHD 165Hz 100 sRGB HDR600 100MLN | 3 079 zł |