Monitor Asus ProArt PA328CGV 32 " czarny (90LM06R1-B011B0)
Wideo 4Zdjęcia 15 |
Wysokiej klasy 32-calowy monitor graficzny do stacji roboczych z profesjonalnej linii Asus ProArt. Kluczową cechą monitora jest referencyjna reprodukcja kolorów (ok. 95% trójkąta DCI P3) oraz wysokiej jakości fabryczna kalibracja kolorów, które razem pozwalają na wykorzystanie go do profesjonalnej pracy z obrazami rastrowymi i wektorowymi, a także dowolnymi treści wideo. Konstrukcja oparta jest na pełnoprawnej 10-bitowej matrycy IPS zdolnej do wyświetlania ponad miliarda odcieni kolorów.
Wysoką klasę matrycy potwierdza certyfikat Calman Verified, który gwarantuje dokładność ustawień kolorów na poziomie ΔE<2. W pozostałym zakresie matryca może wyświetlać obraz w rozdzielczości WQHD, nie ma najwyższej szybkości reakcji 5 ms, obsługuje rozszerzoną częstotliwość odświeżania 165 Hz i jest w pełni przyjazna dla treści wideo HDR10. Przynależność do profesjonalnego sprzętu potwierdza wiele innych przydatnych drobiazgów.
W szczególności monitor posiada zintegrowany hub USB z możliwością jednoczesnego ładowania (moc 90 W) i nadawania obrazu, co przyda się posiadaczom nowoczesnych laptopów z uniwersalnymi portami USB C. obrót), a także możliwością przełącz monitor w tryb portretowy. Możesz również zdjąć podstawę ze stojaka i przymocować monitor do stołu za pomocą zacisku. Aby chronić Twój wzrok, jest wbudowany niebieski filtr i funkcja Flicker-Free, która redukuje migotanie podświetlenia. Oprócz tego Asus ProArt PA328CGV jest wyposażony we wbudowane głośniki.
Kup Asus ProArt PA328CGV 32 " czarny
Wszystkie ceny 30 →32" ASUS ProArt PA328CGV - 5 ms - Monitor | 2 894 zł |
Asus Monitor 32 cale PA328CGV PROART IPS WQHD 165Hz 100 sRGB HDR600 100MLN | 3 090 zł |
Asus Monitor 32 PA328CGV | 2 957 zł |
ASUS ProArt PA328CGV [WQHD, 165 Hz, 95 DCI-P3, 100 sRGB/Rec.709, Calman Ve | 2 899 zł |
Monitor ASUS ProArt PA328CGV 32" 2560x1440px IPS 165Hz | 2 979 zł |