Монітор Asus ROG Strix XG32UQ 32 " чорний (90LM08B0-B01170)
Відео 2Фото 10 |
Монітор для геймерів від бренду Asus - це 32-дюймове 4K-рішення з лінійки ROG Strix, яке представляє найвищий ціновий сегмент. До фішок моделі відноситься наявність 5-позиційного джойстика для налаштування параметрів картинки та гнізда для фіксації штатива у верхній частині підставки. Останній дає змогу встановити відеокамеру або розмістити зверху ще один дисплей. Монітор Asus ROG Strix XG32UQ базується на 10-бітній IPS-матриці, яка забезпечує високу якість зображення.
Так, крім хорошої оглядовості варто виділити солідний запас яскравості (до 600 нит + відповідність стандарту DisplayHDR 600) і відмінну передачу кольорів (заявлений розширений до 130% охоплення простору sRGB). Ігрову спрямованість пристрою підкреслює швидкий відгук (1 мс), частота зміни кадрів 160 Гц, підтримка актуальних сьогодні технологій адаптивної синхронізації (включаючи сумісність з NVIDIA G-Sync) та наявність висвітлення кадру Shadow Boost. На окрему згадку заслуговує ергономічна підставка, яка регулюється по висоті (діапазон 80 мм) і повороту, USB-хаб для зручного підключення девайсів, наявність HDMI 2.1, функції Picture by Picture для виведення зображення з двох джерел сигналу, а також системи прихованого укладання проводів.
Купити Asus ROG Strix XG32UQ 32 " чорний
Усі ціни 16 →32" ASUS ROG Strix XG32UQ - 3840x2160 (4k / UHD) - 160Hz - Fast IPS - Disp | 3 594 zł |
ASUS ROG Strix XG32UQ- 32'' | Fast IPS | 4K | DisplayPort, HDMI 2.1, USB 3 | 3 599 zł |
Monitor ASUS ROG Strix XG32UQ 32" 3840x2160 IPS 160Hz 1 ms | 3 599 zł |
ASUS MONITOR ASUS 32" XG32UQ ROG Strix | 4 028 zł |