Монітор Asus ROG Swift PG38UQ 38 " чорний (90LM08M0-B01170)
Фото 7 |
Представник флагманської ігрової лінійки ROG Swift компанії Asus 2023 - це 38-дюймовий 4K-монітор вищого цінового сегменту. Модель здатна задовольнити запити вимогливих геймерів, а завдяки наявності інтерфейсу HDMI 2.1 може розглядатися не тільки роль доповнення до ПК, а й у тандем до сучасних ігрових консолей, включаючи PS5. Дисплей базується на 8-бітній IPS-матриці з роздільною здатністю 3840x2160 пікселів і розміром пікселя 0.22 мм.
До переваг зображення відносяться не тільки широкі кути огляду і хороша чіткість, а й якісна передача кольорів (заявлений охоплення 98% професійного простору DCI P3), а також висока пікова яскравість (параметр досягає 600 нит, що підтверджується серед іншого відповідністю стандарту DisplayHDR 6). Монітор Asus ROG Swift PG38UQ «має на борту» технологію AMD FreeSync Premium Pro, для якої заявлена сумісність і з NVIDIA G-Sync, також на ігроманів чекає повний набір профільних опцій, включаючи таймер, показ FPS, приціл, висвітлення темних зон. На апаратному рівні геймерську спрямованість підкріплює швидкодію (відгук в 1 мс) та відмінна частота оновлення (144 Гц). До додаткових плюсів моделі відноситься наявність USB-хаба зі швидкою зарядкою, вбудованою стерео аудіосистемою сумарною потужністю 10 Вт, а також пульта дистанційного керування в комплекті постачання.
Купити Asus ROG Swift PG38UQ 38 " чорний
Усі ціни 15 →ASUS ROG Swift PG38UQ skaerm - 38" - AM 90LM08M0-B01170 | 5 213 zł |
Monitor 38" ASUS ROG Swift PG38UQ (4711387043455) | 4 670 zł |
38" ASUS ROG Swift PG38UQ - 3840x2160 - 144Hz - Fast IPS - HDR600 - 1 ms - | 4 956 zł |
ASUS ROG Swift PG38UQ - 38'' | Fast IPS | 4K | 144 Hz | DisplayPort 1.4, H | 4 599 zł |
ASUS ROG Swift PG38UQ 38" 4K Fast IPS 144Hz 1ms Gamingowy | 4 599 zł |