Monitor Asus ROG Swift PG38UQ 38 " czarny (90LM08M0-B01170)
Zdjęcia 7 |
ROG Swift, członek flagowej linii gier Asusa na rok 2023, to 38-calowy monitor 4K w najwyższym segmencie cenowym. Model jest w stanie zaspokoić potrzeby wymagających graczy, a dzięki obecności interfejsu HDMI 2.1 można go traktować nie tylko jako dodatek do komputera PC, ale także w połączeniu z nowoczesnymi konsolami do gier, w tym PS5. Wyświetlacz oparty jest na 8-bitowej matrycy IPS o rozdzielczości 3840x2160 pikseli i rozmiarze piksela 0,22 mm.
Zaletami obrazu są nie tylko szerokie kąty widzenia i dobra klarowność, ale także wysokiej jakości odwzorowanie kolorów (jak twierdzi się pokrywać 98% profesjonalnej przestrzeni DCI P3), a także wysoka jasność szczytowa (parametr sięga 600 nitów, co potwierdza m.in. zgodność ze standardem DisplayHDR 600). Monitor Asus ROG Swift PG38UQ „ma na pokładzie” technologię AMD FreeSync Premium Pro, która jest zgodna z NVIDIA G-Sync; gracze mają także do dyspozycji pełny zestaw opcji profili, w tym timer, wyświetlanie FPS, celownik i podświetlanie ciemne obszary. Na poziomie sprzętowym nacisk na grę jest wzmocniony szybkością (reakcja 1 ms) i dobrą częstotliwością odświeżania (144 Hz). Dodatkowe atuty modelu to obecność koncentratora USB z szybkim ładowaniem, wbudowany system audio stereo o łącznej mocy 10 W oraz pilot dołączony do zestawu.
Kup Asus ROG Swift PG38UQ 38 " czarny
Wszystkie ceny 18 →ASUS ROG Swift PG38UQ skaerm - 38" - AM 90LM08M0-B01170 | 5 207 zł |
Monitor 38" ASUS ROG Swift PG38UQ (4711387043455) | 4 670 zł |
38" ASUS ROG Swift PG38UQ - 3840x2160 - 144Hz - Fast IPS - HDR600 - 1 ms - | 4 956 zł |
ASUS ROG Swift PG38UQ - 38'' | Fast IPS | 4K | 144 Hz | DisplayPort 1.4, H | 4 599 zł |
Monitor ASUS ROG Swift PG38UQ 38" 3840x2160px IPS 144Hz 1 ms | 4 599 zł |