Monitor Asus ROG Swift PG27AQN 27 " czarny (90LM0820-B01370)
Zdjęcia 6 |
Zamknij
Menu
Asus ROG Swift PG27AQN 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 1 ms
Częstotliwość:360 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:600 cd/m²
Funkcje:HDR, NVIDIA G-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus ROG Swift PG27AQN 27 " czarny
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS PG27AQN - LED-skaerm - 27" 90LM0820-B01370 | 4 988 zł |
27" ASUS ROG Swift PG27AQN - 2560x1440 (QHD) - 360Hz - Fast IPS - 1 ms - M27 Monitor gamingowy od ASUS z rozdzielczo?? na 2560x1440 (QHD), 360Hz & Fast IPS-Panel Specyfikacja Rozdzielczo??: 2560x1440... więcej(QHD) Cz?stotliwo?? od?wie?ania: 360Hz Szybko?? reakcji: 1ms (GTG) Rodzaj panelu: Fast IPSHighlights Nvidia G-Sync Nvidia Reflex Analyzer Proshop.plZłóż skargę | 5 210 zł |
Asus Monitor 27 cali PG27AQN UPASU027XSPGAQN- ROG Swift 360Hz PG27AQN NVIDIA G - SYNC e-sportowy monitor do gier 27-calowy QHD (2560 x 1440), NVIDIA Reflex Analyzer, u... więcejltraszybki IPS, podwójny tryb e-sportowy, 1 ms (GTG), DisplayHDR 600
- 27-calowy monitor do gier QHD (2560 x 1440) Ultraszybki IPS z częstotliwością odświeżania 360 Hz, przeznaczony dla profesjonalnych graczy
- Procesor NVIDIA G-SYNC zapewnia płynną rozgrywkę bez rozrywania obrazu z częstotliwością do 360 Hz
- NVIDIA Reflex Analyzer oferuje dokładny pomiar ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 5 690 zł |
ASUS 27" ROG Swift 360Hz PG27AQN CzarnyDominujący kolor: Czarny Waga [kg]: 4.8 kg Wysokość [mm]: 367 mm Szerokość [mm]: 614 mm Głębokość [mm]: 90 mm Seria: ROG Swif... więcejt 360Hz PG27AQN Proporcje ekranu: 16:9 Przekątna ekranu: 27" Rozmiar plamki [mm]: 0.233 mm Rozdzielczość ekranu: 2560 x 1440 px Jasność [cd/m2]: 400 cd/m2 Czas reakcji [ms]: 1 ms Kąt widzenia w pionie [stopnie]: 178° Kąt widzenia w poziomie [stopnie]: 178° Ilość wyświetlanych kolorów [mln]: 16,7 mln Inne: ROG Swift 360Hz PG27AQN NVIDIA G - SYNC e-sportowy monitor do gier 27-calowy QHD (2560 x 1440), NVIDIA Reflex Analyzer, ultraszybki IPS, podwójny tryb e-sportowy, 1 ms (GTG), DisplayHDR 60027-calowy monitor do gier QHD (2560 x 1440) Ultraszybki IPS z częstotliwością odświeżania 360 Hz, przeznaczony dla profesjonalnych graczyProcesor NVIDIA G-SYNC zapewnia płynną rozgrywkę bez rozrywania obrazu z częstotliwością do 360 HzNVIDIA Reflex Analyzer oferuje dokładny pomiar opóźnienia systemuTechnolo Neonet.plZłóż skargę | 5 440 zł |
ASUS PG27AQN - 27'' | Fast IPS | QHD | 360 Hz | DisplayPort, HDMI | HDR |Najszybszy na świecie monitor gamingowy do rozgrywki e-sportowej ROG Swift 360Hz PG27AQN to idealny monitor gamingowy do rozg... więcejrywek e-sportowych i gier FPS o szybkiej akcji, takich jak VALORANT, Fortnite, Apex Legends i CS: GO. Ten monitor QHD (2560 x 1440) jest wyposażony w technologię Ultrafast IPS, która obsługuje maksymalnie 360 Hz, a ponadto procesor NVIDIA® G-SYNC® dla superpłynnej rozgrywki z niezrównanym poziomem realizmu. O 3% lepsze celowanie 27-calowy monitor QHD Badacze z firmy NVIDIA® odkryli, że w przypadku strzelania do niewielkich celów użycie 27-calowego wyświetlacza o rozdzielczości 1440p może poprawić trafność celowania nawet o 3% w porównaniu z graniem na konwencjonalnym 25-calowym wyświetlaczu 1080p. Dla profesjonalnych graczy te 3% może oznaczać różnicę pomiędzy zwycięstwem a porażką. Superszybka częstotliwość odświeżania Gry e-sportowe, takie jak VALORANT, Apex Legends, Overwatch i Rainbow Six Siege, wymagają maksymalnej liczby klatek na sekundę i najniższego poziomu opóźnienia systemowego. W grach, w których liczą się milisekundy, superszybka częstotliwość odświeżania 360 Hz monitora PG27AQN robi różnicę pomiędzy headshotem a spudłowaniem. Wprowadzone niedawno na rynek karty graficzne GeForce RTX z serii 40 zapewniają wydajność w rozdzielczości 1440p przy 360 Hz w najważniejszych grach e-sportowych. Dodatkowo, PG27AQN z NVIDIA Reflex pomaga utrzymać niski poziom opóźnień i wysoką responsywność w szerszym zakresie liczby klatek na sekundę, z opóźnieniem systemowym wynoszącym zaledwie 10 ms. Technologia Ultrafast IPS Trzy kluczowe cechy definiują technologię Ultrafast IPS, która zapewnia monitorowi PG27AQN najszybszy czas reakcji spośród wszystkich dotychczas wyprodukowanych monitorów ROG. Został on stworzony pod kątem wyeliminowania efektu „motion blur” (rozmycia obrazu w ruchu) i zapewnienia graczom obrazu o niespotykanej dotąd wyrazistości – nawet na najbardziej dynamicznych polach bitew w aktualnych turniejach e-sportowych. NVIDIA G-SYNC NVIDIA® Procesor G-SYNC® zapewnia Ci wrażenia z rozgrywki, o jakich marzysz. Ciesz się niewiarygodnie płynną rozgrywką bez efektu „tearingu” (rozrywania klatki) dzięki częstotliwości odświeżania do 360 Hz, a ponadto ultraniskim „motion blur” (rozmyciem obrazu w ruchu). Zmierz responsywność systemu za pomocą NVIDIA Reflex W profesjonalnej rywalizacji gamingowej kluczowa jest responsywność. Zintegrowane rozwiązanie NVIDIA Reflex Analyzer rejestruje opóźnienie systemowe na całej drodze sygnału i zapewnia precyzyjny pomiar wydajności komputera. Wkrocz na pole bitwy z pewnością siebie, wiedząc, że Twój system gamingowy zapewnia najwyższą wydajność. Dwa tryby do rozgrywki e-sportowej Graj z bardziej znanym wariantem 25”: w rozdzielczości 1080p lub włącz w ustawieniach podwójny tryb e-sportowy, aby cieszyć się rozgrywką z jeszcze ostrzejszym obrazem w Komputronik.plZłóż skargę | 5 090 zł |
pokaż 11 ofert
Seria Asus ROG Swift (gamingowe)Porównaj w tabeli →
od 4 206 zł
gamingowy, 24.1 ", 1920x1080 (16:9), TN+film, czas reakcji 0.2 ms, 540 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, NVIDIA G-Sync, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 6 258 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 800 R, OLED, czas reakcji 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-przełącznik, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 6 790 zł
gamingowy, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), Mini LED IPS, czas reakcji 1 ms, 160 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 6 179 zł
gamingowy, 41.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, czas reakcji 0.1 ms, 138 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, subwoofer, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 4 988 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 360 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, NVIDIA G-Sync, HDR
od 4 226 zł
gamingowy, 26.5 ", 2560x1440 (16:9), OLED, czas reakcji 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 4 589 zł
gamingowy, 38 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 6 349 zł
gamingowy, 49 ", 5120x1440 (32:9), zakrzywiony, 1800 R, QD-OLED, czas reakcji 0.03 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, KVM-przełącznik, AMD FreeSync Premium Pro, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 2 015 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 3 ms, 144 Hz, HDMI, USB C, głośniki
od 4 084 zł
gamingowy, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 160 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 6 490 zł
gamingowy, 47.53 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, czas reakcji 0.1 ms, 138 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, subwoofer, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 2 281 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 175 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 4 955 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), AHVA, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, USB 3.1, głośniki, NVIDIA G-Sync
od 8 301 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, NVIDIA G-Sync, HDR
PodobnePorównaj w tabeli →
od 1 168 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 735 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 1 574 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 009 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
od 705 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 0.5 ms, 180 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium