Monitor Asus ZenScreen MB165B 15.6 " czarny
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Asus ZenScreen MB165B 15.6 " czarny
Przekątna:15.6 "
Rozdzielczość:1366x768 (16:9)
Matryca:TN+film
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:500:1
Jasność:220 cd/m²
Gniazdo do podłączenia statywu.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus ZenScreen MB165B 15.6 " czarny
Wszystkie ceny 35 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS Zenscreen MB165B - Ekran laptopa 156" HD - Telepraca lub gamingowa -Przenośny monitor USB o przekątnej 15,6 cala z jednym kablem USB 3.0 do zasilania i transmisji sygnału wideo.
Smukły i smukł... więcejy profil pomaga efektywniej robić rzeczy, gdy jesteś w podróży.
Przyjazna dla użytkownika konstrukcja z wbudowanym gniazdem na statyw z tyłu i składaną tuleją dla większej wszechstronnośc Amazon.plZłóż skargę | 489 zł |
Monitor 15,6" ASUS MB165B ZenScreen[html]ASUS ZenScreen MB165B jest idealny do życia w podróży. Ten elegancki przenośny wyświetlacz waży zaledwie 0,78 kg i ma s... więcejmukły profil 11,8 mm, dzięki czemu z łatwością mieści się w każdej torbie podróżnej i jest gotowy do pracy w dowolnym miejscu i czasie.[/html] Rozetka.plZłóż skargę | 546 zł |
15" ASUS ZenScreen MB165B - 1366x768 - TN - 10 ms - Monitor15.6 monitor od ASUS z rozdzielczo?? na 1366x768 & TN-Panel Specyfikacja Rozdzielczo??: 1366x768 Cz?stotliwo?? od?wie?ania: 6... więcej0Hz Szybko?? reakcji: 10ms Rodzaj panelu: TNHighlights USB 3.2 Proshop.plZłóż skargę | 577 zł |
Asus Monitor 15.6 cala MB165B 0.78 kg USB 3.0 UPASU016XSB165BZenScreen MB165B
- 15,6-calowy przenośny monitor zasilany przez USB z pojedynczym kablem USB 3.0 do zasilania i transmisj... więceji sygnału wideo
- Smukły profil pomaga wykonywać zadania wydajniej, gdy jesteś w podróży
- Przyjazna dla użytkownika konstrukcja z wbudowanym gniazdem na statyw z tyłu i składaną osłoną zapewniającą wszechstronność
- Może automatycznie wykrywać swoją orientację i przełączać monitor między trybami poziomym i pionowym Zadowolenie.plZłóż skargę | 519 zł |
Monitor przenośny Asus ZenScreen MB165BMonitor przenośny Asus ZenScreen MB165B 15,6" HD Monitor przenośny o przekątnej ekranu 15,6 cala, zasilany przez port USB, z... więcejpojedynczym kablem USB do zasilania i transmisji sygnału wideo. Urządzenie o kompaktowej konstrukcji i smukłym profilu pomoże Ci bardziej wydajnie wykonywać zadania w podróży. Przyjazna dla użytkownika konstrukcja z wbudowanym gniazdem do statywu z tyłu i składanym etui dla elastyczności zastosowań. Może automatycznie rozpoznać swoją aktualną orientację i odpowiednio przełączać pomiędzy trybami poziomym i pionowym. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Powierzchnia antyrefleksyjna Przekątna ekranu: 15.6" Proporcje obrazu: 16:9 Rozdzielczość: 1366 x 768 (WXGA) Częstotliwość odświeżania (Max): Stand. 60 Hz USB 3.2: 1x Fizyczne wymiary bez podstawy (SxWxG): 360.14 x 225.64 x 11.8mm Waga: 780g Elegancki wygląd i mobilność ASUS ZenScreen MB165C jest idealny do użytkowania w podróży. Ten elegancki monitor przenośny waży zaledwie 0,78 kg i wyróżnia się smukłym profilem 11,8 mm, dzięki czemu z łatwością mieści się w każdej torbie podróżnej, umożliwiając użytkownikowi wydajną pracę w każdej chwili i w każdym miejscu. Wystarczy Ci jeden kabel Monitor przenośny ZenScreen MB165C zasilany przez port USB wymaga tylko jednego kabla USB zarówno do przesyłania sygnału wideo*, jak i zasilania, dzięki czemu jest w pełni kompatybilny z prawie każdym laptopem. *Należy przed rozpoczęciem używania monitora zainstalować sterownik monitora USB. Następnie należy użyć górnego portu USB 3.2 micro B do połączenia wideo z komputerem stacjonarnym/la Maxelektro.plZłóż skargę | 599 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Asus ZenScreen (przenośne)Porównaj w tabeli →
od 1 919 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), OLED, czas reakcji 1 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, Power Delivery, HDR, TÜV Rheinland
od 1 457 zł
przenośny, 16 ", 2560x1600 (16:10), IPS, czas reakcji 5 ms, 120 Hz, HDMI, USB C, HDR
od 900 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, głośniki
od 1 249 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 3 ms, 144 Hz, HDMI, USB C, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 1 519 zł
przenośny, 17.3 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, USB C, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync
od 1 249 zł
przenośny, dotykowy, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, głośniki
od 1 149 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, głośniki
od 1 805 zł
przenośny, 16 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, głośniki, TÜV Rheinland
od 1 639 zł
przenośny, 13.3 ", 1920x1080 (16:9), OLED, czas reakcji 1 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, HDR, TÜV Rheinland
od 894 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, TÜV Rheinland
od 789 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, USB C
od 1 254 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, USB C
od 1 619 zł
przenośny, dotykowy, 14 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, USB C
od 1 589 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, USB C, Power Delivery, głośniki, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync
Wideo recenzje
Quick Setup Guide- ZenScreen MB165B & MB166B Portable Monitors
21 kwietnia 202354 034 przegląd
How to Set Up ASUS ZenScreen MB165B USB Monitor | ASUS SUPPORT
6 maja 202290 677 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 1 168 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 735 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 1 574 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 009 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible