Monitor Asus ZenScreen MB14AHD 14 " czarny
Zdjęcia 9 |
Asus ZenScreen MB14AHD 14 " czarny
Przekątna:14 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:800:1
Jasność:220 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, USB C
Rysik jest wliczony w cenę.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus ZenScreen MB14AHD 14 " czarny
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS Zenscreen Ink MB14AHD - Ekran dotykowy FHD 14" - Telepraca lub do gie | 1 619 zł |
ASUS Monitor przenośny ASUS MB14AHD 14 FHD IPS 5ms Czarny | 1 699 zł |
Asus Monitor ZenScreen Ink MB14AHD 14 cali MB14AHD UPASU14LMB14AHD | 1 874 zł |
ASUS ZenScreen Ink MB14AHD - 14'' | IPS | Full HD | 60 Hz | HDMI, USB-C MO | 1 639 zł |
ASUS 14'' ZenScreen Ink MB14AHD Czarny | 1 798 zł |
pokaż 19 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →