Monitor Asus MB16ACV 15.6 " czarny
Wideo 2Zdjęcia 9 |
Asus MB16ACV 15.6 " czarny
2021 rokprzenośny
Przekątna:15.6 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:800:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus MB16ACV 15.6 " czarny
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
15" ASUS ZenScreen MB16ACV - 1920x1080 (FHD) - IPS - 5 ms - Monitor | 799 zł |
Monitor ASUS ZenScreen MB16ACV 15.6" 1920x1080px IPS | 819 zł |
ASUS MB16ACV - 15.6'' | IPS | Full HD | 60 Hz | USB-C MON-LCD-ASU-0433 | 819 zł |
Monitor ASUS ZenScreen MB16ACV 15.6" 1920x1080px IPS | 819 zł |
ASUS ZenScreen MB16ACV 15,6" Full HD IPS 60Hz 5ms Przenośny | 869 zł |
pokaż 9 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →