Monitor Asus VY249HF-W 23.8 " biały (90LM06A4-B03A70)
Zdjęcia 5 |
Asus VY249HF-W 23.8 " biały
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, MPRT 1 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:1 300:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus VY249HF-W 23.8 " biały
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Asus 90LM06A4-B03A70 VY249HF-W | 691 zł |
ASUS VY249HF-W - 23.8'' | IPS | Full HD | 1ms | 100Hz MON-LCD-ASU-0685ASUS VY249HF-W – monitor gamingowy z Eye Care został opracowany z myślą o ochronie Twojego zdrowia. Model ten jest wyposażony... więcejw technologię ASUS Eye Care Plus, opatentowaną, zapewniającą długotrwały efekt powłokę antybakteryjną na ramkach i klawiszach skrótów, a także zaawansowaną matrycę IPS FHD gwarantującą wyjątkową jakość obrazu. Idealne do e-learningu, pracy lub rozrywki, połączenie częstotliwości odświeżania 100 Hz i technologii Adaptive-Sync gwarantuje, że możesz cieszyć się niezmiennie płynnymi efektami wizualnymi przy dowolnych wyświetlanych treściach. Wrażenia wizualne pozbawione zakłóceń dzięki płynnemu wyświetlaniu ruchu (100 Hz) Zapewnia Ci płynniejsze animacje w filmach, mniej wymagających grach i podczas codziennej pracy, a wszyscy użytkownicy cieszą się niespotykaną dotąd płynnością. Technologia matrycy IPS zapewniająca niesamowitą liczbę 16,7 miliona kolorów 27-calowa matryca IPS FHD (1920 x 1080) oferuje paletę 16,7 miliona kolorów, dzięki czemu wyświetlane zdjęcia i filmy wyróżniają się oszałamiającym bogactwem detali i najwyższym realizmem. Matryca ta oferuje również kąty widzenia do 178°, aby zapewnić doskonałą jakość obrazu z niemal każdej perspektywy. Częstotliwość odświeżania 100 Hz i technologia Adaptive-Sync zapewniają płynny obraz Częstotliwość odświeżania 100 Hz i czas reakcji dla ruchomych obrazów (MPRT) 1 ms pomagają zredukować smużenie i efekt „motion blur” (rozmycia obrazu w ruchu). Dzięki temu VY249HF-W idealnie nadaje się do gier o szybkiej akcji, które wymagają błyskawicznych reakcji na sytuację wyświetlaną na ekranie. Ponadto technologia Adaptive-Sync eliminuje efekt „tearingu” (rozrywania klatki) oraz wahania w liczbie klatek animacji wyświetlanych na sekundę, co pozwala zapewnić ultrapłynną rozgrywkę. W kwestii designu ASUS zawsze na pierwszym miejscu stawia klientów – a dzięki takim udogodnieniom, jak ekskluzywny skrót klawiszowy ASUS GamePlus z funkcjami Crosshair (celownika ekranowego), Timer (odliczania), FPS Counter (licznika FPS) oraz Display Alignment (dopasowanie ekranu), maksymalnie wykorzystasz swój potencjał podczas rozgrywki. Funkcja ta została stworzona przy uwzględnieniu opinii profesjonalnych graczy i pozwala im ćwiczyć i poprawiać swoje zdolności gamingowe. Komputronik.plZłóż skargę | 669 zł |
ASUS VY249HF-W 24" Full HD IPS 100Hz 1msCyfrowe złącze koaksjalne:nie; OleOle.plZłóż skargę | 669 zł |
Monitor Asus VY249HF-W (90LM06A4-B03A70) | 669 zł |
ASUS VY249HF-W 24" Full HD IPS 100Hz 1msCyfrowe złącze koaksjalne:nie; RTV Euro AGDZłóż skargę | 669 zł |
Asus Vy249hf 24´´ Full Hd Ips Led Monitor 100hz Przezroczysty 90LM06A4-B03Urządzenia Monitory Asus. Vy249hf 24´´ Full Hd Ips Led Monitor 100hz tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 696 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →
od 570 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 14 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki
od 591 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync
od 599 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 3 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 609 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, głośniki, AMD FreeSync
od 372 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 576 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 144 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 689 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 662 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, AMD FreeSync, TÜV Rheinland
od 629 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 499 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki