Monitor Asus MB166C 15.6 " czarny
Wideo 1Zdjęcia 9 |
Asus MB166C 15.6 " czarny
Przekątna:15.6 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:800:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:USB C
Gniazdo na statyw.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus MB166C 15.6 " czarny
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS ZenScreen MB166C | 612 zł |
15" ASUS ZenScreen MB166C - 1920x1080 (FHD) - IPS - 5 ms - Monitor | 744 zł |
ASUS ZenScreen MB166C - 15.6'' | IPS | Full HD | 60 Hz | obrót, pochył MON | 699 zł |
Monitor ASUS ZenScreen MB166C 15.6" 1920x1080px IPS | 699 zł |
Monitor ASUS ZenScreen MB166C 15.6" 1920x1080px IPS | 699 zł |
pokaż 15 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →