Monitor Asus ProArt PA248CRV 24.1 " srebrny (90LM05K0-B01K70)
Zdjęcia 13 |
Zamknij
Menu
Asus ProArt PA248CRV 24.1 " srebrny
Przekątna:24.1 "
Rozdzielczość:1920x1200 (16:10)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:HDR, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus ProArt PA248CRV 24.1 " srebrny
Wszystkie ceny 25 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Asus Monitor 24.1 cali PA248CRV BK/5MS/EU/DP/HDMI/TYPEC/USB/Głośniki UPASUProArt PA248CRV
- 24,1-calowy wyświetlacz WUXGA (1920 x 1200) 16:10 z podświetleniem LED i panelem IPS o szerokim kącie... więcejwidzenia 178°
- Szeroka gama kolorów z pokryciem 97% DCI-P3 i 100% sRGB
- Certyfikacja Calman i fabryczna kalibracja dla dokładności odwzorowania kolorów delta E
- Szerokie możliwości połączeń, w tym DisplayPort przez USB-C z 96-watowym zasilaniem, DisplayPort, HDMI i koncentrator USB
- Smukły profil i kompaktowa podstawka, a także możliwość montażu ściennego dla ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 1 355 zł |
ASUS ProArt PA248CRV - 24'' | IPS | 1920 x 1200 | 75 Hz | DisplayPort, USBASUS ProArt PA248CRV - 24'' | IPS | 1920 x 1200 | 75 Hz | DisplayPort, USB-C | HDR | Głośniki 2 x 2 W | Pivot | VESA 100 - ✔️... więcejŚwietne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór w sklepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 1 249 zł |
ASUS 24,1'' PA248CRV Czarny, Srebrny PA248CRVDominujący kolor: Czarny, Srebrny Wymiary (W x S x D) [mm]: 529,2 x 531,7 x 190,4 mm Waga [kg]: 4.2 kg Wysokość [mm]: 350,18... więcejmm Szerokość [mm]: 531,69 mm Głębokość [mm]: 44,1 mm Seria: PA248CRV Proporcje ekranu: 16:10 Przekątna ekranu: 24,1" Rozmiar plamki [mm]: 0,27 x 0,27 mm Rozdzielczość ekranu: 1920 x 1200 px Jasność [cd/m2]: 3502 cd/m2 Czas reakcji [ms]: 5 ms Kąt widzenia w pionie [stopnie]: 178° Kąt widzenia w poziomie [stopnie]: 178° Ilość wyświetlanych kolorów [mln]: 16,7 mln Inne: ProArt PA248CRV 24,1-calowy wyświetlacz WUXGA (1920 x 1200) 16:10 z podświetleniem LED i panelem IPS o szerokim kącie widzenia 178°Szeroka gama kolorów z pokryciem 97% DCI-P3 i 100% sRGBCertyfikacj Neonet.plZłóż skargę | 1 372 zł |
Monitor ASUS ProArt PA248CRV 24.1" 1920x1200px IPSMonitor o matrycy 24.1 cala, rozdzielczości 1920 x 1200 i 16.7 mld wyświetlanych kolorów. Kontrast statyczny wynosi 1000:1. K... więcejąt widzenia w pionie i poziomie wynosi 178 stopni. Jasność ekranu to 350cd/m2 i czasie reakcji matrycy 5 ms [GTG]. Regulacja wysokości wynosi od 39.92 cm do 52.92 cm. Electro.plZłóż skargę | 1 219 zł |
Asus Monitor 24.1 cali PA248CRV BK/5MS/EU/DP/HDMI/TYPEC/USB/Głośniki 11188ProArt PA248CRV
- 24,1-calowy wyświetlacz WUXGA (1920 x 1200) 16:10 z podświetleniem LED i panelem IPS o szerokim kącie... więcejwidzenia 178°
- Szeroka gama kolorów z pokryciem 97% DCI-P3 i 100% sRGB
- Certyfikacja Calman i fabryczna kalibracja dla dokładności odwzorowania kolorów delta E
- Szerokie możliwości połączeń, w tym DisplayPort przez USB-C z 96-watowym zasilaniem, DisplayPort, HDMI i koncentrator USB
- Smukły profil i kompaktowa podstawka, a także możliwość montażu ściennego dla ... (zobacz więcej) Alsen.plDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 420 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Asus ProArt (do projektowania)
od 2 339 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 16 299 zł
wydajny, 16 ", dotykowy, 3200x2000 (16:10), OLED, 120 Hz, Core i9, 13980HX, 1.6 GHz, RAM 64 GB, DDR5, brak możliwości rozbudowy pamięci RAM, RTX 3000 Ada, SSD M.2, 1024 GB, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Pro, Wi-Fi 6E, obsługa VR, czytnik linii papilarnych, FaceID, 2.4 kg
od 1 574 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 18 499 zł
wydajny, 16 ", dotykowy, 3200x2000 (16:10), OLED, 120 Hz, Core i9, 13980HX, 1.6 GHz, RAM 64 GB, DDR5, brak możliwości rozbudowy pamięci RAM, RTX 3000 Ada, SSD M.2, 2048 GB, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Pro, Wi-Fi 6E, obsługa VR, czytnik linii papilarnych, FaceID, 2.4 kg
od 1 989 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR, CalMAN Verified
od 949 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, CalMAN Verified
od 3 240 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 2 ms, 120 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 5 310 zł
do grafiki, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), Mini LED IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR, CalMAN Verified
od 1 336 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, CalMAN Verified
od 1 219 zł
24.1 ", 1920x1200 (16:10), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 2 949 zł
do grafiki, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 2 762 zł
do grafiki, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 264 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), czas reakcji 5 ms, 75 Hz, DVI-D, HDMI, DisplayPort, mini DisplayPort, USB 3.1, głośniki, CalMAN Verified
od 3 149 zł
do grafiki, 34.1 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 3800 R, IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 045 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, CalMAN Verified
od 3 699 zł
do grafiki, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, głośniki, HDR
od 1 299 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 10 729 zł
26.9 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, czas reakcji 0.1 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 737 zł
do grafiki, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 5 699 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), Mini LED IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, USB 3.1, głośniki, HDR
PodobnePorównaj w tabeli →
od 1 212 zł
24.1 ", 1920x1200 (16:10), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki
od 1 299 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
od 1 200 zł
25 ", 1920x1200 (16:10), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 1 200 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 1 337 zł
24.1 ", 1920x1200 (16:10), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB C, głośniki
od 1 106 zł
25 ", 1920x1200 (16:10), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 956 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 949 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, CalMAN Verified
od 1 025 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 959 zł
24.1 ", 1920x1200 (16:10), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki
od 533 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1
od 1 072 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1