Монітор Asus ProArt PA248CRV 24.1 " сріблястий (90LM05K0-B01K70)
Фото 13 |
Закрити
Шапка
Asus ProArt PA248CRV 24.1 " сріблястий
Діагональ:24.1 "
Роздільна здатність:1920x1200 (16:10)
Матриця:IPS, відгук 5 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Функції:HDR, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort, USB C
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Asus ProArt PA248CRV 24.1 " сріблястий
Усі ціни 27 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Asus Monitor 24.1 cali PA248CRV BK/5MS/EU/DP/HDMI/TYPEC/USB/Głośniki UPASUProArt PA248CRV
- 24,1-calowy wyświetlacz WUXGA (1920 x 1200) 16:10 z podświetleniem LED i panelem IPS o szerokim kącie... щеwidzenia 178°
- Szeroka gama kolorów z pokryciem 97% DCI-P3 i 100% sRGB
- Certyfikacja Calman i fabryczna kalibracja dla dokładności odwzorowania kolorów delta E
- Szerokie możliwości połączeń, w tym DisplayPort przez USB-C z 96-watowym zasilaniem, DisplayPort, HDMI i koncentrator USB
- Smukły profil i kompaktowa podstawka, a także możliwość montażu ściennego dla ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plПоскаржитись | 1 355 zł |
ASUS ProArt PA248CRV - 24'' | IPS | 1920 x 1200 | 75 Hz | DisplayPort, USBASUS ProArt PA248CRV - 24'' | IPS | 1920 x 1200 | 75 Hz | DisplayPort, USB-C | HDR | Głośniki 2 x 2 W | Pivot | VESA 100 - ✔️... щеŚwietne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór w sklepach Komputronik! Komputronik.plПоскаржитись | 1 249 zł |
ASUS 24,1'' PA248CRV Czarny, Srebrny PA248CRVDominujący kolor: Czarny, Srebrny Wymiary (W x S x D) [mm]: 529,2 x 531,7 x 190,4 mm Waga [kg]: 4.2 kg Wysokość [mm]: 350,18... щеmm Szerokość [mm]: 531,69 mm Głębokość [mm]: 44,1 mm Seria: PA248CRV Proporcje ekranu: 16:10 Przekątna ekranu: 24,1" Rozmiar plamki [mm]: 0,27 x 0,27 mm Rozdzielczość ekranu: 1920 x 1200 px Jasność [cd/m2]: 3502 cd/m2 Czas reakcji [ms]: 5 ms Kąt widzenia w pionie [stopnie]: 178° Kąt widzenia w poziomie [stopnie]: 178° Ilość wyświetlanych kolorów [mln]: 16,7 mln Inne: ProArt PA248CRV 24,1-calowy wyświetlacz WUXGA (1920 x 1200) 16:10 z podświetleniem LED i panelem IPS o szerokim kącie widzenia 178°Szeroka gama kolorów z pokryciem 97% DCI-P3 i 100% sRGBCertyfikacj Neonet.plПоскаржитись | 1 372 zł |
Monitor ASUS ProArt PA248CRV 24.1" 1920x1200px IPSMonitor o matrycy 24.1 cala, rozdzielczości 1920 x 1200 i 16.7 mld wyświetlanych kolorów. Kontrast statyczny wynosi 1000:1. K... щеąt widzenia w pionie i poziomie wynosi 178 stopni. Jasność ekranu to 350cd/m2 i czasie reakcji matrycy 5 ms [GTG]. Regulacja wysokości wynosi od 39.92 cm do 52.92 cm. Electro.plПоскаржитись | 1 219 zł |
Asus Monitor 24.1 cali PA248CRV BK/5MS/EU/DP/HDMI/TYPEC/USB/Głośniki 11188ProArt PA248CRV
- 24,1-calowy wyświetlacz WUXGA (1920 x 1200) 16:10 z podświetleniem LED i panelem IPS o szerokim kącie... щеwidzenia 178°
- Szeroka gama kolorów z pokryciem 97% DCI-P3 i 100% sRGB
- Certyfikacja Calman i fabryczna kalibracja dla dokładności odwzorowania kolorów delta E
- Szerokie możliwości połączeń, w tym DisplayPort przez USB-C z 96-watowym zasilaniem, DisplayPort, HDMI i koncentrator USB
- Smukły profil i kompaktowa podstawka, a także możliwość montażu ściennego dla ... (zobacz więcej) Alsen.plДоставка: по Польщі Поскаржитись | 1 420 zł |
ще 20 пропозицій
Серія Asus ProArt (для дизайну)
від 2 302 zł
для графіки, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 16 299 zł
продуктивний, 16 ", сенсорний, 3200x2000 (16:10), OLED, 120 Гц, Core i9, 13980HX, 1.6 ГГц, ОЗП 64 ГБ, DDR5, без апгрейду ОЗП, RTX 3000 Ada, SSD M.2, 1024 ГБ, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Pro, Wi-Fi 6E, підтримка VR, сканер відбитків, FaceID, 2.4 кг
від 1 574 zł
ігровий, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 144 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 18 499 zł
продуктивний, 16 ", сенсорний, 3200x2000 (16:10), OLED, 120 Гц, Core i9, 13980HX, 1.6 ГГц, ОЗП 64 ГБ, DDR5, без апгрейду ОЗП, RTX 3000 Ada, SSD M.2, 2048 ГБ, USB 3.2 gen2, USB4, Thunderbolt, Windows 11 Pro, Wi-Fi 6E, підтримка VR, сканер відбитків, FaceID, 2.4 кг
від 1 956 zł
для графіки, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, HDR, CalMAN Verified
від 893 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, CalMAN Verified
від 3 239 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), IPS, відгук 2 мс, 120 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 5 310 zł
для графіки, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), Mini LED IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, HDR, CalMAN Verified
від 1 335 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, CalMAN Verified
від 1 219 zł
24.1 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 2 949 zł
для графіки, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 2 762 zł
для графіки, 32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 165 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 1 264 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), відгук 5 мс, 75 Гц, DVI-D, HDMI, DisplayPort, mini DisplayPort, USB 3.1, динаміки, CalMAN Verified
від 3 149 zł
для графіки, 34.1 ", 3440x1440 (21:9), вигнутий, 3800 R, IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 1 040 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, CalMAN Verified
від 3 699 zł
для графіки, 32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, динаміки, HDR
від 1 289 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 2 999 zł
для графіки, 31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 10 729 zł
26.9 ", 4K, 3840x2160 (16:9), OLED, відгук 0.1 мс, 60 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, динаміки, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 1 737 zł
для графіки, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 1 344 zł
24.1 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB C, динаміки
від 1 289 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, динаміки, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland
від 1 208 zł
24.1 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки
від 1 200 zł
25 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки
від 1 200 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 4 мс, 75 Гц, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки
від 1 106 zł
25 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки
від 934 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки
від 893 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 75 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, динаміки, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible, CalMAN Verified
від 1 025 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 4 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, динаміки, VESA Adaptive-Sync
від 959 zł
24.1 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, HDMI, DisplayPort, динаміки
від 533 zł
24 ", 1920x1200 (16:10), IPS, відгук 5 мс, 60 Гц, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1