Monitor Asus ROG Strix XG16AHP 15.6 "
Wideo 4Zdjęcia 3 |
Przenośny monitor do gier o przekątnej ekranu „laptopa” o przekątnej 15,6 cala, który pozwala na wdrożenie stacji do gier w terenie bez dostępu do gniazdka elektrycznego. Ukoronowaniem modelu jest wbudowany akumulator o pojemności 7800 mAh, który zapewnia do 3 godzin pracy monitora na baterii przy częstotliwości 144 Hz. Dzięki procedurze przyspieszonego „tankowania” akumulatora, godzina ładowania wystarcza na około dwie godziny pracy urządzenia.
Ekran Asus ROG Strix XG16AHP oparty jest na podłożu z matrycą IPS o rozdzielczości obrazu Full HD (1920x1080 pikseli) i czasie reakcji 3 ms (zgodnie z metodą GtG). Z gry „bułeczki” w modelu zaimplementowano funkcje podświetlania ciemnych obszarów sceny (Shadow Boost) i wyświetlania celownika celownika na środku ekranu. Porty do podłączenia urządzenia przenośnego są reprezentowane przez dwa USB C i jedno microHDMI. Monitor jest wyposażony w praktyczną składaną podstawkę ROG Tripod oraz futerał do bezpiecznego przenoszenia urządzenia. Model wraz ze wszystkimi powiązanymi akcesoriami waży około 1,6 kg.
Kup Asus ROG Strix XG16AHP 15.6 "
Asus Rog Strix XG16AHP Przenośny Monitor Grafitowy 156" 90LM06I1-B02170 | 2 112 zł |
Monitor ASUS ROG Strix XG16AHP-W 15.6" 1920x1080px IPS 144Hz 3 ms | 2 140 zł |
Monitor ASUS ROG Strix XG16AHP-W 15.6" 1920x1080px IPS 144Hz 3 ms 90LM06ID | 2 140 zł |
Asus Rog Strix Xg16ahpw 15.6´´ Fhd Led 144hz Gaming Monitor Biały One Size | 2 326 zł |