Asus ROG Strix Go Core
Wideo 4Zdjęcia 16 |
Asus ROG Strix Go Core |
|
Nauszne, nauszne słuchawki do gier wprowadzone na rynek jako część uznanej serii gier ASUS ROG Strix w 2021 roku. Te nauszne modele do gier oferują wygodne dopasowanie, minimalną wagę (252 g) i składaną konstrukcję. Model przystosowany jest do użytku z konsolami do gier, ale może również służyć jako doskonałe rozwiązanie na PC, laptop, smartfon itp. Pomimo gamingowego pozycjonowania ma dość klasyczny design, pozbawiony jasnych wstawek czy nawet kolorowego podświetlenia.
Dostępny jest wysokiej jakości, odłączany mikrofon na głowę z certyfikatem Discord i TeamSpeak, który pozwoli Ci komunikować się z kolegami z drużyny w zawodach wieloosobowych. Słuchawki Asus ROG Strix Go Core są zasilane 40-milimetrowymi dynamicznymi przetwornikami Essence z zamkniętymi komorami akustycznymi, które obsługują dźwięk Hi-Res. Producent zapowiedział też wsparcie dla rozszerzonego zakresu częstotliwości – od 20 Hz do 40 kHz. Na jednym z kubków znajdują się przyciski, które umożliwiają sterowanie parametrami pracy urządzenia, w tym zmianę poziomu głośności, włączanie i wyłączanie mikrofonu. Połączenie ze źródłem sygnału jest wyłącznie przewodowe - przez interfejs mini-Jack (3,5 mm).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Kup Asus ROG Strix Go Core
Wszystkie ceny 7 →Słuchawki Asus Rog Strix Go Core Moonligh Białe (90YH0381-B1UA00) | 320 zł |
ASUS ROG Strix GO Core Nauszne Czarny | 479 zł |
ASUS au01as41 Aurculares rog Strix go Core Moonlight Blanco | 352 zł |
ASUS ROG Strix GO Core Nauszne Czarny | 479 zł |
Asus Rog Strix Go Core Gaming Headset Czarny 90YH02R1-B1UA00 | 420 zł |
Słuchawki Asus Rog Strix Go Core Czarne (90YH02R1-B1UA00) | 351 zł |
Asus Rog Strix Go Core Gaming Headset Biały,Czarny 90YH0381-B1UA00 | 493 zł |