Asus ROG Fusion II 300 (90YH02X3-B2UA00)
Wideo 2Zdjęcia 8 |
Asus ROG Fusion II 300 |
|
Pełnowymiarowy zestaw słuchawkowy do gier firmy Asus z potężnymi głośnikami 50 mm, wbudowanym przetwornikiem cyfrowo-analogowym Hi-Res, oświetleniem RGB i obsługą wielu platform (Win, Mac, PS4, PS5, Nintendo Switch). Jak na standardy zestawów słuchawkowych dla graczy, model należy do wyższego segmentu cenowego i jest nieco uproszczoną wersją modelu ROG Fusion II 500, ale bez dedykowanej regulacji głośności czatu w grze i fizycznego kabla audio z gniazdem 3,5 mm.
Do podłączenia do urządzeń gamingowych służy wytrzymały, dwumetrowy kabel w oplocie z przejściówką z USB A na USB C. Producent deklaruje wsparcie dla komputerów PC (Windows i Mac), konsol PlayStation (wersja 4 i 5), a także Przenośny dekoder i gadżety mobilne Nintendo Switch. Najważniejszym elementem Asus ROG Fusion II 300 jest wysokiej jakości wbudowany przetwornik cyfrowo-analogowy ESS 9280 z obsługą technologii Quad-DAC.
Towarzyszą mu dwa 50-milimetrowe głośniki ASUS Essence z czterema przetwornikami cyfrowo-analogowymi, z których każdy odpowiada za określoną część spektrum częstotliwości (basy, średnie, wysokie i ultra-wysokie częstotliwości). Połączenie własnego przetwornika cyfrowo-analogowego i flagowych emiterów pozwala Asusowi ROG Fusion II 300 odtworzyć wszystkie elementy widma częstotliwości z wysoką jakością, pozwalając graczowi wyraźnie usłyszeć zarówno głośne wybuchy, jak i skrzypienie desek podłogowych, po których skrada się wróg.
Deklarowany przez producenta stosunek sygnału do szumu to 130 dB, podczas gdy większość konkurentów bez wbudowanego przetwornika cyfrowo-analogowego ogranicza się do 90-100 dB. Dodatkowa obsługa wirtualnego dźwięku wielokanałowego 7.1 poprawia pozycjonowanie gry i zwiększa immersję. Podwójne mikrofony AI Beamforming z obsługą AI Noise Cancelation i certyfikatem Discord/TeamSpeak służą do transmisji mowy podczas gry lub rozmów telefonicznych. Aby podkreślić wysoki status urządzenia, projektanci Asusa umieścili z boku każdej misy zgrabny pasek LED ze wsparciem dla systemu synchronizacji podświetlenia Asus Aura Sync.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Kup Asus ROG Fusion II 300
Wszystkie ceny 8 →ASUS ROG Fusion II 300 - Wysokiej rozdzielczości ESS 9280 Quad DAC dźwięk | 546 zł |
Słuchawki Asus Rog Fusion II 300 Czarne (90YH02X3-B2UA00) | 421 zł |
ASUS ROG Fusion II 300 Nauszne Czarny | 599 zł |
Asus Rog Słuchawki Fusion Ii 300 Usb-A-C/7.1/Pc/Ps5/Ns | 543 zł |
ASUS ROG Fusion II 300 Nauszne Czarny | 599 zł |