Słuchawki
Asus ROG Cetra II (90YH02S0-B2UA00)
Wideo 10Zdjęcia 8 |
Asus ROG Cetra II |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Asus ROG Cetra II
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS ROG Cetra II - ROG Cetra II słuchawki douszne z redukcją szumów przet | 417 zł |
ASUS ROG Cetra II | 521 zł |
Słuchawki Asus Rog Cetra II Czarne (90YH02S0-B2UA00) | 424 zł |
ASUS ROG Cetra II, black | 427 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →