Asus TUF Gaming H3
Wideo 12Zdjęcia 17 |
Asus TUF Gaming H3 |
|
Solidny zestaw słuchawkowy do gier z wytrzymałym pałąkiem ze stali nierdzewnej i wielokanałową wirtualizacją dźwięku przestrzennego. Dzięki nieodpinanemu kablowi z 4-pinowymi złączami mini-Jack 3,5 mm i przedłużaczowi 2x3-pin mini-Jack 3,5 mm model ten może współpracować z komputerem osobistym, laptopem, komputerem Apple, wieloma smartfonami, a także konsolami do gier Sony Playstation 4, Xbox 360 i Nintendo Switch.
Producent pozycjonuje je jako niedrogi produkt średniej półki cenowej 2019 roku, skierowany do użytkowników, którzy chcą kupić wieloplatformowy zestaw słuchawkowy, kompatybilny z szeroką gamą popularnych systemów do gier. Słuchawki Asus TUF Gaming H3 zawierają większość innowacji znanych z innych zestawów słuchawkowych do gier ASUS, w tym uszczelnione komory akustyczne i głośniki Asus Essence, które zapewniają potężny bas bardziej wciągający w wirtualny świat.
Dobra pasywna izolacja szumów umożliwia spokojną grę w hałaśliwym otoczeniu. Nieodpinany, jednokierunkowy, przełączany mikrofon pojemnościowy dobrze przechwytuje głos w celu komunikacji z członkami drużyny. Wirtualizacja ośmiokanałowego środowiska akustycznego jest zapewniana za pomocą technologii Windows Sonic. Poprawia dokładność przestrzennego pozycjonowania źródeł dźwięku, co można uznać za pewną przewagę w grach.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Kup Asus TUF Gaming H3
Wszystkie ceny 18 →Asus Słuchawki TUF Gaiming H3 Gun Metal, z mikrofonem UHASURMP0000029 | 261 zł |
Słuchawki ASUS TUF Gaming H3 | 140 zł |
Nauszne Asus TUF Gaming H3 Gun Metal SL-G-ASU-009 | 214 zł |
Asus Słuchawki TUF Gaiming H3 Gun Metal, z mikrofonem 50093 | 276 zł |
Słuchawki ASUS TUF Gaming H3 | 140 zł |