Asus ROG Theta 7.1 (90YH01W7-B2UA00)
Wideo 9Zdjęcia 22 |
Asus ROG Theta 7.1 |
|
Wysokiej jakości, nauszne, pełnowymiarowe, zamknięte słuchawki dla graczy ze słynnej serii Asus ROG - Republic of Gamers. Nawiązując do produktów z 2020 roku, jest to jeden z nielicznych zestawów słuchawkowych, które naprawdę zapewniają pełny wielokanałowy dźwięk generowany przez złożony system rzeczywistych dynamicznych przetworników. Łączy się z USB C (w zestawie adapter USB A).
Każda misa tego modelu ma cztery niezależne dynamiczne emitery z magnesami neodymowymi. Pełnią rolę przednich, środkowych, bocznych i tylnych źródeł dźwięku, a także wirtualizują dźwięk subwoofera. Taki układ i dobrze dostrojony balans umożliwia uzyskanie rzeczywistego przestrzennego rozmieszczenia źródeł dźwięku w dynamicznie zmieniającym się środowisku gier. W porównaniu z niedrogimi zestawami słuchawkowymi, które wykorzystują technologię wirtualizacji, słuchawki Asus ROG Theta 7.1 mogą zapewnić prawdziwą przewagę w grach.
Wyposażone w kodek audio SupremeFX S1220A z wbudowanym przetwornikiem cyfrowo-analogowym i czterema wysokiej jakości wielokanałowymi wzmacniaczami ESS 9601. Wyposażone w odłączany mikrofon na gęsiej szyi z inteligentnym systemem redukcji szumów. Pomimo imponującej wagi (650 g), zestaw słuchawkowy wygodnie pasuje do każdego rozmiaru głowy. Wyposażone w miski podświetlane diodami LED. Certyfikowany do pracy z aplikacjami Discord i TeamSpeak.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Asus 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Asus.
Kup Asus ROG Theta 7.1
Wszystkie ceny 14 →ASUS ROG Theta 7.1 | 1 015 zł |
Słuchawki ASUS Rog Theta | 1 410 zł |
Słuchawki ASUS Rog Theta 90YH01W7-B2UA00 | 1 410 zł |
Słuchawki Asus Rog Theta 7.1 Czarne (90YH01W7-B2UA00) | 1 170 zł |