Słuchawki
Beyerdynamic DT 108
Beyerdynamic DT 108 |
|
Brak kabla w zestawie
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Beyerdynamic 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Beyerdynamic.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Beyerdynamic DT 108
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Beyerdynamic Zestaw nagłowny DT 108 400 Ohm czarny bez kabla | 909 zł |
beyerdynamic DT 108 Zestaw słuchawkowy Black 400 omów 402966 | 1 090 zł |
beyerdynamic DT 108 Zestaw słuchawkowy w Black 50 omów 402958 | 1 089 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →