Słuchawki
Hori Gaming Headset Pro Xbox (AB06-001U)
Zdjęcia 5 |
Hori Gaming Headset Pro Xbox 2021 rok |
|
Jak wybrać gamingowy zestaw słuchawkowy do codziennej gry i dominacji onlineRozważamy nad różnicami między zwykłymi i gamingowymi słuchawkami, podpowiadamy, jak mądrze podejść do wyboru zestawu słuchawkowego
Jak konsekwentne używanie słuchawek wpływa na słuch: mity i rzeczywistośćCzy ciągłe używanie słuchawek może naprawdę wpłynąć na słuch?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Hori 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Hori.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Hori Gaming Headset Pro Xbox
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nauszne HORI Xbox Słuchawki gaming headset HG KN-O-HOR-027 | 199 zł |
Słuchawki HORI Headset HG AB06-001U | 199 zł |
Słuchawki Hori Czarne (AB06-001U) | 196 zł |
Słuchawki HORI Headset HG AB06-001U | 199 zł |
Zestaw słuchawkowy HORI Pro Xbox One/Series (HRX322120) Czarny | 235 zł |
Hori Xbox gaming headset HG | 204 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →