Słuchawki
Poly Blackwire 3325 USB-A
Wideo 1Zdjęcia 7 |
Poly Blackwire 3325 USB-A 2022 rok |
|
Przeznaczony do biura, redukcja szumów mikrofonu, niewielka waga. Tryb rozmowy i tryb multimedialny.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Poly 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Poly.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Poly Blackwire 3325 USB-A
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nauszne Plantronics Blackwire 3325 BW3325-M USB-A SL-PLA-0030 | 349 zł |
POLY Blackwire 3325 Zestaw słuchawkowy Przewodowa Opaska na 214016-01 | 238 zł |
Słuchawki Poly Blackwire 3325 (214016-01) | 210 zł |
Plantronics Słuchawki przewodowe Blackwire 3325-M USB-A 3.5mm Microsoft Te | 209 zł |
Blackwire 3325 przewodowy zestaw słuchawkowy USB-A (213938-01) | 298 zł |
pokaż 11 ofert
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →