Słuchawki
Poly Blackwire C3320 USB-C (76J18AA)
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Poly Blackwire C3320 USB-C 2022 rokUSB C |
|
Zestaw słuchawkowy przeznaczony jest do biura. Lekka waga, pilot na przewodzie, redukcja szumów na mikrofonie. Tryb multimedialny i tryb rozmowy.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Poly 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Poly.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Poly Blackwire C3320 USB-C
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nauszne Plantronics Blackwire 3320 Czarne USB-C SL-PLA-0025 | 209 zł |
POLY 3320 Zestaw słuchawkowy Przewodowa Opaska na głowę 213935-01 | 194 zł |
Słuchawki Poly Blackwire C3320 (213935-01) | 187 zł |
Blackwire 3320 przewodowy zestaw słuchawkowy USB C (214013-01) | 189 zł |
POLY 3320 Zestaw słuchawkowy Przewodowa Opaska na głowę 213935-01 | 194 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →