Навушники
Poly Voyager 4320-M USB-C
Відео 4Фото 10 |
Poly Voyager 4320-M USB-C |
|
Тривалий час автономної роботи, велика дальність із комплектним приймачем, можливість проводового підключення через USB-C кабель. Підтримка Microsoft Teams із кнопкою на корпусі.
Аналогічна модель, але без сертифікації Microsoft Teams: Poly Voyager 4320 USB-C
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Poly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Poly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Poly Voyager 4320-M USB-C
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Słuchawki Plantronics Poly Voyager 4320 UC, V4320-M C USB-C, WW (218478-02 | 659 zł |
POLY Zestaw słuchawkowy POLY Voyager 4320 UC (218478-02) | 613 zł |
POLY Zestaw Słuch. POLY Voyager 4320 UC (218478-02 | 619 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →