Навушники
Poly Voyager Free 60+ UC + BT700 USB-C
Відео 14Фото 15 |
Poly Voyager Free 60+ UC + BT700 USB-C |
|
Кольоровий сенсорний екран на кейсі. Можливість підключення дротового джерела звуку до кейсу. Активне шумозаглушення, тривалий час автономної роботи. Приймач у комплекті.
Версія USB-A приймачем: Poly Voyager Free 60+ UC+BT700 USB-A
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Poly Voyager Free 60+ UC + BT700 USB-C
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
POLY Słuchawki Voyager Free 60+ UC Carbon Black Earbuds BT700 USB-C 7Y8G4A | 1 372 zł |
Słuchawki douszne Poly Voyager Free 60+ UC w kolorze głębokiej czerni + ad | 1 662 zł |
Słuchawki Poly Słuchawki Voyager Free 60+ UC Carbon Black Earbuds BT700 US | 1 299 zł |
POLY Słuchawki Voyager Free 60+ UC Carbon Black Earbuds BT700 USB-C 7Y8G4A | 1 372 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →