Навушники
Poly Voyager Focus 2 UC USB-A + Stand
Відео 6Фото 6 |
Poly Voyager Focus 2 UC USB-A + Stand |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Poly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Poly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Poly Voyager Focus 2 UC USB-A + Stand
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Poly Voyager Focus 2 UC Standard USB-A with Charge Stand | 792 zł |
HP Poly Voyager Focus 2 USB-A with charge stand Headset | 973 zł |
Słuchawki Plantronics Voyager Focus 2 UC (213727-01) | 899 zł |
zestaw słuchawkowy Poly Voyager Focus 2 UC USB-A z podstawką ładującą | 919 zł |
Poly Voyager Focus 2 UC - No stand | 764 zł |
Słuchawki bezprzewodowe HP Poly Voyager Focus 2 Charge Stand USB-A - 77Y86 | 950 zł |
Poly Voyager Focus 2 UC USB-A + Ładowarka biurkowa - darmowy odbiór w 22 m | 999 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →