Навушники
Poly Blackwire C3320 USB-C (76J18AA)
Відео 1Фото 6 |
Poly Blackwire C3320 USB-C 2022 рікUSB C |
|
Гарнітура призначена для офісу. Легка вага, пульт керування на дроті, шумозаглушення на мікрофоні. Режим мультимедіа та режим розмов.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Poly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Poly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Poly Blackwire C3320 USB-C
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nauszne Plantronics Blackwire 3320 Czarne USB-C SL-PLA-0025 | 209 zł |
POLY 3320 Zestaw słuchawkowy Przewodowa Opaska na głowę 213935-01 | 194 zł |
Słuchawki Poly Blackwire C3320 (213935-01) | 187 zł |
Blackwire 3320 przewodowy zestaw słuchawkowy USB C (214013-01) | 189 zł |
POLY 3320 Zestaw słuchawkowy Przewodowa Opaska na głowę 213935-01 | 194 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →