Навушники
Poly Voyager Focus UC
Відео 20Фото 5 |
Poly Voyager Focus UC |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Poly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Poly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Poly Voyager Focus UC
Усі ціни 43 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Plantronics 202652-02 B825M czarny | 907 zł |
Poly Voyager Focus UC B825 w/ Charging Stand | 652 zł |
Nauszne Plantronics Voyager Focus UC HEADSET B825 SL-BZ-PLA-029 | 599 zł |
POLY ZESTAW SŁUCHAWKOWY BEZPRZEWODOWY VOYAGER UC B825-M | 647 zł |
POLY Voyager Focus UC Zestaw słuchawkowy Bezprzewodowy 202652-101 | 593 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості навушників Poly Voyager Focus UC:
- Адаптер для ПК в комплекті — Plantronics BT600
РекомендуємоПорівняти в таблиці →