Навушники
Poly Voyager 4320 USB-C
Відео 15Фото 7 |
Poly Voyager 4320 USB-C |
|
Тривалий час автономної роботи, велика дальність із комплектним приймачем, можливість проводового підключення через USB-C кабель.
Аналогічна модель, але із сертифікацією Microsoft Teams: Poly Voyager 4320-M USB-C
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Poly 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Poly.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Poly Voyager 4320 USB-C
Усі ціни 32 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Poly Voyager 4300 UC Series 4320 | 624 zł |
POLY Słuchawki Voyager 4320 UC ST USB-A BT700 USB-A Z podstawką do ładowan | 552 zł |
Zestaw słuchawkowy Poly Voyager 4320 USB-C + adapter BT700 76U50AA | 1 071 zł |
Nauszne Plantronics Voyager 4320 UC USB-A V4320-M SL-BZ-PLA-025 | 899 zł |
POLY Słuchawki Voyager 4320 UC ST USB-A BT700 USB-A Z podstawką do ładowan | 583 zł |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →