Навушники
Mackie MC-60BT
Відео 2Фото 12 |
Mackie MC-60BT |
|
Активне шумозаглушення. Довгий час автономної роботи. Бездротова зарядка. HD Audio.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mackie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mackie.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mackie MC-60BT
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Mackie MC-60BT słuchawki Bluetooth z redukcją szumów czarne | 1 030 zł |
Mackie Mackie MC-60BT Black MC-60BT | 653 zł |
Mackie MC-60BT Bluetooth Słuchawki z aktywną redukcją szumów ZM-18018105 | 1 072 zł |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →