Logitech G Pro X Wireless
Відео 20Фото 8 |
Logitech G Pro X Wireless |
|
Багатофункціональна бездротова геймерська гарнітура з технологією віртуалізації навколишнього багатоканального звучання і підключенням по швидкодіючому радіоканалу LightSpeed. Обладнана знімним мікрофоном і ємним вбудованим акумулятором, що забезпечує до 20 год автономного звучання. Для підключення використовується компактний ЦАП-контролер у форматі стіка, який приєднується до ПК / ноутбука по інтерфейсу USB.
Позиціонується як продукт верхньої частини середньої цінової категорії з лінійки ігрових гарнітур Logitech G Pro зразка 2020 року, пристрої якої орієнтовані на вимогливих користувачів і кіберспортсменів. Високоякісні 50 мм динамічні випромінювачі з неодимовими магнітами забезпечують гучне і збалансоване звучання, тому навушники Logitech G Pro X Wireless підійдуть не тільки для геймінгу, але і для прослуховування музики популярних жанрів або перегляду улюблених фільмів. Завдяки підтримці технології віртуалізації 7.1-канального звучання, ця модель дає точну і реалістичну звукову картину, що дозволяє оперативно орієнтуватися в швидкозмінній ігровій обстановці. Амбушюри з м'яким наповнювачем, що має ефект пам'яті, і покриттям зі штучної шкіри відрізняються хорошим шумозаглушенням і забезпечують комфорт під час тривалих ігрових сесій.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech G Pro X Wireless
Усі ціни 14 →LOGITECH Słuchawki bezprzewodowe LOGITECH PRO X Wireless Lightspeed 981-00 | 599 zł |
Logitech Zestaw słuchawkowy G Pro X Lightspeed Wireless Headset UHLOGRMB00 | 948 zł |
Nauszne Logitech G Pro X Lightspeed SL-G-LOG-018 | 719 zł |
Logitech Zestaw słuchawkowy G Pro X Lightspeed Wireless Headset 54782 | 1 038 zł |
Zestaw słuchawkowy G Pro X Lightspeed Wireless Headset 1737691 | 986 zł |