Навушники
Corsair HS65 Wireless V2
Фото 6 |
Corsair HS65 Wireless V2 |
|
Алюмінієві елементи конструкції, легка вага.
Щоб отримати Dolby Audio 7.1, еквалайзери та доступ до різноманітних налаштувань навушників на PC та Mac потрібна установка фірмової програми Corsair iCUE та підключення за допомогою комплектного USB адаптера.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Corsair 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Corsair.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair HS65 Wireless V2
Усі ціни 17 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Corsair Zestaw słuchawkowy HS65 V2 biały UHCRRRMB0000020 | 585 zł |
Nauszne Corsair HS65 Wireless Carbon V2 SL-G-COR-094 | 589 zł |
Słuchawki CORSAIR HS65 Wireless v2 Czarny | 589 zł |
Corsair Zestaw słuchawkowy HS65 V2 biały 121257 | 585 zł |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →