Słuchawki
Corsair HS65 Wireless V2
Zdjęcia 6 |
Corsair HS65 Wireless V2 |
|
Aluminiowe elementy konstrukcyjne, lekkie.
Aby uzyskać Dolby Audio 7.1, korektory i dostęp do wszelkiego rodzaju ustawień słuchawek na PC i Mac, musisz zainstalować autorską aplikację Corsair iCUE i połączyć się za pomocą dołączonego adaptera USB.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Corsair 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Corsair.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Corsair HS65 Wireless V2
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Corsair Zestaw słuchawkowy HS65 V2 biały UHCRRRMB0000020 | 597 zł |
Nauszne Corsair HS65 Wireless Carbon V2 SL-G-COR-094 | 589 zł |
Corsair Zestaw słuchawkowy HS65 V2 biały UHCRRRMB0000020 | 654 zł |
Corsair Zestaw słuchawkowy HS65 V2 biały 121257 | 597 zł |
CORSAIR HS65 Gaming Headset, Wireless, Carbon Corsair ...nie z tej ziemi - | 746 zł |
pokaż 11 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →