Навушники
Corsair Virtuoso Pro
Відео 10Фото 14 |
Corsair Virtuoso Pro |
|
Широкий частотний діапазон, відкрите виконання.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Corsair Virtuoso Pro
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nauszne Corsair Virtuoso Pro White SL-G-COR-099 | 799 zł |
Słuchawki CORSAIR Virtuoso Pro Biały | 788 zł |
Słuchawki CORSAIR Virtuoso Pro Biały CA-9011371-EU | 799 zł |
Słuchawki Corsair Virtuoso Pro Białe (CA-9011371-EU) | 789 zł |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →