QCY T13
Відео 29Фото 9 |
QCY T13 |
|
Порівняно недорогі True Wireless навушники, представлені на ринку в 2021 році. Корпус моделі відрізняється вологозахистом за стандартом IPX4, що, звичайно, не дозволяє використовувати їх для плавання. але робить навушники повністю придатними для повсякденного використання на вулиці, в тому числі і в дощову погоду. В основі навушників QCY T13 знаходяться динамічні випромінювачі діаметром 7,2 мм, чутливість знаходиться на рівні 108 дБ, а номінальний опір — 32 Ом.
Виробником заявлена підтримка стандартного частотного діапазону 20-20000 Гц. Передбачена підтримка кодеків AAC і SBC. Чотири вбудованих мікрофона з технологією шумозаглушення ENC дозволяють відповідати на дзвінки прямо на ходу, не дістаючи для цього смартфон. Підключення до самого телефону або іншого джерела сигналу здійснюється за бездротовою технологією Bluetooth v 5.1 з радіусом дії до 10 м. самі навушники забезпечують до 8 год безперервної роботи, при цьому час підзарядки становить 2,5 год.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог QCY 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі QCY.
Купити QCY T13
Усі ціни 25 →QCY Słuchawki Bluetooth T13 Redukcji Szumów Bezprzewodowe Bluetooth 51 z 4 | 136 zł |
QCY Wireless Earphones TWS T13 (white) | 132 zł |
SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE dokanałowe BT 5.1 QCY T13 Czarne REDUKCJA SZUMU A | 100 zł |
QCY T13 Dokanałowe Bluetooth 5.1 Czarny | 70 zł |
Słuchawki Bezprzewodowe Bluetooth 5.3 Tws Qcy T13 IPX4 Dokanałowe Usb-c | 70 zł |